Günün Tarihi:22 Eylül 2020

AK Parti’de birliktelik yemeği


Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan aday tanıtım toplantısını ardından AK Parti Sakarya İl Teşkilatı’nın düzenlediği akşam yemeği programına katıldı.

Yemeğe katılım

Adapazarı Güneşler Mahallesi’ndeki Reisoğlu Tesisleri’nde gerçekleşen akşam yemeğine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sakarya Milletvekilleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Başkan Adayı Ekrem Yüce, ilçelerin belediye başkan adayları, ilçe başkanları ve yönetim kurulları katıldı.

 

Zafere ulaştırsın 

Toplantıda konuşan İl Başkanı Yunus Tever, “Gönül Belediyeciliğinde bugün Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından büyük bir coşku ve heyecan içerisinde açıklanan Sakarya Belediye Başkan Adaylarımızı buradan bir kez daha tebrik ediyor ve yaklaşan süreç içerisinde yapacakları çalışmaların bizleri sebep-zafer ilişkisinde zafere ulaştırmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. 31 Mart’ta bayrağı devredecek arkadaşlarımıza memleketimize ve Partimize yapmış oldukları çalışma ve hizmetlerden dolayı bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Umudu olan lider

Tever, “AK Parti’mizde şiar edindiğimiz sevgi ve kardeşlik esaslarına sıkı sıkıya bağlı kalarak gece-gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz. Biz Allah’a hamdolsun ki emeğini, gayretini, mücadelesini birbirine emanet eden; mazlumların umudu olan bir lidere sahip, çok büyük bir aileyiz. Önümüzdeki seçimlerde kimi arkadaşlarımız görevlerine devam ederken, kimileri de görevlerini yeni isimlere bırakacaklar. AK Parti’de bayrağı devralan, her daim ileriye, daha yükseğe çıkarma amacı ile çalışır. Bu durum dün böyleydi, bugün de böyle, yarın da böyle olacaktır” dedi.

 

Beraberlik hareketi

Tever, “Seçimler, bu bayrak değişiminin yaşandığı dönemlerdir. Bugüne kadar partimize emek veren teşkilat mensuplarımızın, belediye başkanlarımızın ve aday adayı olarak görev ve sorumluluk üstlenmeye talip olmuş tüm dava arkadaşlarımın, bu süreçte başkan adayıymış gibi aynı azim, inanç ve hırsla çalışmaya devam edeceğine yürekten inanıyorum. Bu güzel buluşma vesilesiyle Sayın Genel Başkanımızın, Cumhurbaşkanımızın huzurunda bu kardeşlik ve beraberlik duygusunu tahkim edeceğimizi buradan altını çizerek vurgulamak istiyorum” dedi.

 

Beş ilden biriyiz

Tever, “Sayın Cumhurbaşkanım; AK Parti çatısı altında davamıza, ülkemize ve milletimize hizmet etme şerefine nail olmak, bizler için ne kadar onurlu bir görev ise partimizde neferlik yapmak da o kadar şerefli bir görevdir. AK Parti’de görev de, hizmet aşkı da hiçbir zaman bitmez. Bugün burada bu güzel buluşmada bulanan dava arkadaşlarımız bu şerefe nail olmuş kişilerdir. Allah sizlerden bir kez daha razı olsun. Sayın Cumhurbaşkanım, ülkemizde tüm belediyelerini AK Belediyecilikle buluşturarak hizmet veren beş İl’den birisi Sakarya’dır. Bizim hedefimiz; gönül belediyeciliğini tüm ilçelerimizde yeniden tesis ederek, bugüne kadar olduğu gibi, teşkilatlarımız ve tüm belediye başkanlarımızla birlikte hemşerilerimizin yüreklerine dokunmak, kalplerine girmek ve hayır dualarını almaktır” dedi.

 

Yeni bir zafere

Partililerine seslenen Tever, “Kıymetli Yol Arkadaşlarım; Sakarya bize Sayın Genel Başkanımızın, Cumhurbaşkanımızın emanetidir. Bizler bu emanet etrafında birleşip, birlik ve beraberlik içerisinde bu emaneti geleceğe taşıyacağız. Allah’ın izniyle gece-gündüz demeden çalışan, bu davayı omuzlarında yükselten Sakarya teşkilatlarımız, bütün kademeleriyle 31 Mart’ta yeni bir zafere daha imza atacaktır. Rabbim bu kutlu yolculuğumuzu muzaffer eylesin, birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. Sözlerime son verirken, böylesi anlamlı ve güzel bir teşkilat buluşmasını onurlandıran Sayın Cumhurbaşkanımıza tekrar en kalbi şükranlarımı sunuyor, toplantımızın Yüce Allah’tan hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerine değindi.

 

Cumhur ittifakı

Daha sonra kürsüye gelen Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakının önemine, partide dava yoldaşlığının devam etmesi için fedakarlık yapılmasını, herkesin birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmesini istedi. Konuşmadan sonra Erdoğan ilimizden ayrılırken, partililer seçim çalışmaları üzerine fikir alışverişi yaptı.

 

15 Ocak 2019 , Salı Bu haber toplam 794 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU