Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Kardeşlere kitap gönderdiler


Milli Birlik ve Düşünce Derneği Ortaöğretim Teşkilatı ve Atatürk Anadolu Lisesi öğrencilerinin ortaklığıyla Van’da bulunan Ahmed-i Hani Anadolu Lisesine okuyan kardeşlerine kitap yardımında bulundu.

Kütüphane

Bilgi çoğaldıkça, paylaşıldıkça güzeldir anlayışıyla yola çıkılan 'Kütüphanesiz Okul İstemiyoruz' kapsamında Milli Birlik Ve Düşünce Derneği Ortaöğretim Teşkilatı ve Atatürk Anadolu Lisesi ile ortak yürütülen projede okulda açılan stantlar sonucu Van'daki öğrenci kardeşlerimiz için kitaplar toplandı. Lise öğrencilerinin yoğun ilgisinin olduğu projede yüzlerce kitap yer aldı.

Yüzler güldün

Teşkilat Başkanı Yusuf Altıntaş, “Proje kapsamında elinden gelen desteği veren teşkilat neferlerime teşekkürü bir borç bilirim. Yaptığımız yardım ile neresi olursa olsun mesafelerin hiçbir öneminin olmadığını göstermiş olduk. Öğrenci kardeşlerimizin yüzlerinde bir tebessüme vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Kütüphanesiz okul kalmayana dek çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

17 Ocak 2019 , Perşembe Bu haber toplam 742 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU