Günün Tarihi:13 Nisan 2021

Okullar için ortak çalışma


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve sağlık, temizlik ve kozmetik ürünlerin ticareti ile iştigal eden üyelerden oluşan 15. Meslek Komitesi, üyelerinin sorunlarının giderilmesi konusunda başlatmış olduğu kurum görüşmelerine Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek devam etti.

Hijyen eğitimi

Meclis üyeleri Ercan Başnuh ve Ekrem Secgin ile birlikte komite Başkan yardımcısı Davut Acunman ve Komite üyesi Özer Durmuş’tan oluşan 15. Meslek Komitesi, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş tarafından ağırlandı. İl Milli Eğitim müdürlüğünde görevli bazı şube müdürlerinin de hazır olduğu görüşmede sosyal sorumluluk projeleri kapsamında okullarda yürütülen hijyen eğitimi ve beyaz bayrak projelerine katkı vermek istediklerini belirten komite üyeleri ayrıca, engelli bireylerin ilimizdeki sağlık raporları konusunda yaşadığı sıkıntılar nedeniyle ortak çalışma yapma dileklerini ilettiler.

 

Ciddi projeler

SATSO’nun diğer komiteleri ile özellikle mesleki teknik eğitimler konusunda ortak çalışma hazırlıkları olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, komitenin ziyaretinden memnuniyetini dile getirdi Görüşme konuları ile ilgili bir takvim çalışması başlatan 15. meslek komitesi,  SATSO ile kurumlar arasında oluşan ortak çalışma ve diyalogun ilimize ciddi projeler kazandırdığını ifade etti.

 

 

20 Ocak 2019 , Pazar Bu haber toplam 619 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU