Günün Tarihi:6 Mayıs 2021

Akyazı İYİ Parti’de


Millet İttifakı çerçevesinde 16 ilçenin 9’u CHP’nin 7’si ise İYİ Partinin oldu. Anlaşma gereği Akyazı’da İYİ Parti’ye bırakıldı.

1 Şubat’a açıklanacak

İttifak gereği alınan kararın açıklanmasının ardından İYİ Parti Akyazı İlçe teşkilatı bir basın açıklaması yaptı. Akyazı İlçe Teşkilatı Başkanı Servet Top’un açıklamasında, “Akyazı’da CHP ve İYİ Parti Akyazı halkı ile birlikte ittifak kararı almıştır. Alınan karar doğrultusunda Akyazı’da aday gösterme yetkisi partimize verilmiştir. Partimize müracaat edecek aday adayları arasında en isabetlisi ve en liyakatlisi en geç 1 Şubat gününe kadar partimizin Belediye başkan adayı olarak açıklanacaktır.”

Destek bekliyorlar

 Açıklamanın devamında ise Top, “Aynı gün bir taraftan adayımız açıklanırken, diğer taraftan da adayımızla birlikte seçim beyannamemizde kamuoyu ile paylaşılacaktır. Başkan adayımızla birlikte yorulmak nedir bilmeyen ve Akyazı’ya hizmet etmekten başka bir şey düşünmeyen isimlerden oluşan belediye meclis üyelerimizde aynı tarihte açıklanacaktır. Akyazılı hemşerilerimizden mutlak surette destek bekliyoruz. Onun için destek sizden Tevfik yüce Allah (cc) tan olacaktır. Rabbimiz yar ve yardımcımız olsun” dedi.

21 Ocak 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 658 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU