Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Arıcılar panel düzenliyor


Sakarya İli Arı Yetiştiricileri Birliği tarafından düzenlenen, 23 Ocak Çarşamba günü “Arıdan Gelen Sağlık, Arı Ürünlerinin İnsan Sağlığında Kullanımı ve Polinizasyon” konulu panele ilimizdeki arıcılar davet edildi.

Davet

Sakarya İli Arı Yetiştiricileri Birliği tarafından, 23 Ocak Çarşamba günü, 10.00-18.00 saatleri arasında Erenler Belediyesi Kültür Merkezinde, “Arıdan Gelen Sağlık, Arı Ürünlerinin İnsan Sağlığında Kullanımı ve Polinizasyon” konulu panel düzenlenecek. Panele; Prof. Dr. Turan Karadeniz, Prof. Dr. Sevgi Kolaylı, Prof. Dr. Muhsin Doğaroğlu ve Öğretim görevlisi Mehmet Ali Kutlu katılacak. Sakarya Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Ör, Sakaryalı arıcıların Türkiye’deki bal üretiminde çok önemli bir paya sahip olduğunu belirterek, “Arıcıların desteğini alarak yapacağımız panel ile arıcılık sektörü ile ilgili sorunlar masaya yatırılarak, sektördeki paydaşlarla çözüm yolları arayacağız" dedi. Başkan Ör Sakaryalı arıcıları panele katılmalarını istedi. 

21 Ocak 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 690 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU