Günün Tarihi:6 Ağustos 2020

Bu atölyede herkes mutlu


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sapanca Sosyal Gelişim Merkezi Becerikli Eller Atölyesi’nde dönemin son veli-çocuk etkinliği tamamlandı.

Veliler çocukları ile birlikte interaktif çalışmalar gerçekleştirerek hem öğrendi hem de eğlendi. Becerikli Eller Atölyesi Eğitmeni Neriman Haymana, “SGM’ye gelen öğrencilerimizi bu defa velileriyle birlikte misafir ettik. Becerikli Eller Atölyesi hakkında velilerimizi ayrıntılı bir şekilde bilgilendirdik ve dönem boyunca yapmış olduğumuz çalışmaları anlattık. Velilerimiz interaktif çalışmaya dâhil oldukları için çok memnun kaldılar ve böyle buluşmaların daha sık gerçekleşmesini istediler. Velilerimize ilk olarak geri dönüşümün faydalarından bahsettik. Ambalaj atıklarının Becerikli Eller Atölyesi’nde nasıl değerlendirildiğini örnek çalışmalar yaparak gösterdik. Son olarak eski ‘Pazar Filesinin’ önem kazandığı bu günlerde, velilerimizin alışverişlerde kullanabileceği pratik file çalışması gerçekleştirdik” sözlerine yer verdi.

 

23 Ocak 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 525 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU