Günün Tarihi:28 Şubat 2021

Kaymakam Dınkırcı personele eğitim verdi


Arifiye Kaymakamı Bekir Dınkırcı, kaymakamlık ve ilgili kurum personellerine 3091 Sayılı Kanun Uygulamaları eğitimi konusunda bilgi verdi.

Hizmet içi

Kaymakam Dınkırcı tarafından Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü, İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Tapu Müdürlüğü, İlçe Mal Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personeline, 3091 Sayılı Taşınmaz Mal Zilyetliğine Yapılan Tecavüzlerin Önlenmesi Hakkında Kanun ve Kanunun Uygulama Şekli ve Esaslarına Dair Yönetmelikle ilgili hizmet içi eğitim verildi.

Bilgi aktarımı

Kaymakam Dınkırcı, katılımcılara kanun, yönetmelik, genelge, mahkeme kararları ve mevzuat hakkında bilgiler vererek konu hakkında daha önceki tecrübe ve bilgilerinden bahsederek mevzuat ve işlemlerle ilgili örneklerle gerekli açıklamalar yapıldı. 3091 Sayılı Kanun kapsamındaki müracaatların değerlendirilmesinde, incelenmesinde ve uygulanmasında dikkat edilecek hususlarla, yapılacak iş ve işlemler hakkında da bilgiler verildi.

 

23 Ocak 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 535 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU