Günün Tarihi:26 Ekim 2021

Sağlık çalışanlarının sıkıntıları konuşuldu


Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı Abdullah Sönmez ve yönetimi, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü’yü ziyaret ederek sağlık çalışanlarının sıkıntı ve taleplerini iletti.

Ziyaret

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü’yü,  Şube Başkanı Abdullah Sönmez, Başkan Vekili Abdullah Arı, işyeri temsilcileri Nejla Akçay ve Ömer Kesler ile birlikte ziyaret etti. Abdullah Sönmez, “ Bu gün müdürümüzü ziyaret ederek sağlık çalışanlarının beklenti ve taleplerini iletiyoruz. Sağlık Sen sağlık çalışanlarının yetkili olduğu günden itibaren taleplerini kazanıma çeviren sendikadır.”

Acil çalışma

Sönmez, “Genel Başkanımız Metin Memiş’in yıpranma ile ilgili cümle kurarken birilerinin bunlar  hayal görüyorlar çıkmaz, olmaz dediği yıpranma yeni meclisin ilk yasası olarak çıktı. Toplu sözleşme talebimiz olan 3600 ek gösterge de çıkacak. Şu anda sağlık çalışanları döner sermayede yapılacak olan ve adaletli bir dağılımı içeren çalışmayı acil olarak beklemektedir. Değerli Müdürümüze Rabbimizden muvaffakiyetler diliyoruz.”

Hizmet

Doç. Dr. Aziz Öğütlü, “İlimizde göreve başladığımız ilk günden itibaren bütün yönetici ekibimiz ilimize bölgemize hizmet ediyoruz. Bütün mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Sağlık Sen sendikamız da yetkili sendika olarak bizlere katkı sağlıyor. Şube Başkanımıza ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

24 Ocak 2019 , Perşembe Bu haber toplam 529 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU