Günün Tarihi:13 Temmuz 2020

Soğuk, ‘Çizgimiz bellidir’


Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, katıldığı bir programda seçim çalışmalarını değerlendirerek; çizgilerinin belli olduğunu ve İsmail Gündoğdu’ya destek vereceğini açıkladı.

Destek

Başkan Soğuk açıklamasında, “Güzel bir aday adaylığı dönemi yaşadık. Partimizden Ferizli Belediye Başkanlığı için başvuran 15 aday adayımızın hepsi kıymetliydi. Genel Merkezimiz İsmail Gündoğdu’yu açıkladı. Kendisini aradım ve tebrik ettim.   Bu necip millete 10 yıl hizmet etme şerefine nail olduk. Halkımız bu teveccühü bize gösterdi. Çok şükür hesapsız bir işimiz olmadı. Biz halkımıza efendi olmaya değil hizmetkâr olmaya geldik. Tarımda sulama projemizi, sağlıkta hastane projemizi, sporda kapalı spor salonu ve yeni ilçe stadı, işsizliği sıfırlamak için iki OSB çalışmamızı, kısaca 10 yıl önceki Ferizli ile bugünkü Ferizli arasındaki farkı tüm kamuoyu gayet iyi bilmektedir.”

Faydalı çivi çakmak

Soğuk, “Ferizli’nin bu hızlı kalkınışı bundan sonrada devam etmelidir. Ortak paydamız Ferizli olmalıdır. Hizmetlerin devamlılığı için daha çok çalışmalıyız. Hep birlikte ilçemizi daha ileri seviyelere taşımalıyız. Burada önemli olan kimin aday olduğu değil; davamızın başarısıdır. Büyük fotoğrafa bakmak lazım. Devletime fayda sağlayacak çiviyi kimin çaktığından ziyade, çakılan çividir önemli olan. Etrafımızda bugün ateşten bir çember var. Gönül coğrafyamızı karıştırmak, Türkiye’nin önüne geçmek için alçakça planlar yapıyorlar. Güçlü bir Türkiye için, devletimizin bekası için, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti iktidarına çok ihtiyacımız var.”

MHP’ye seslendi

AK Parti iktidarına, Ferizli’mizin, Sakarya’mızın, ülkemizin ihtiyacı var diyen Soğuk, “Sayın Cumhurbaşkanımız başarısız olsun diyenleri 31 Mart’ta sevindirmeyelim. O yüzden çok yüksek oyla sandıklardan zaferle çıkmalıyız. Ben AK Partiliyim. Çizgimiz bellidir. Milli görüşten geliyoruz, AK Parti ile devam ediyoruz. AK Parti’nin seçimlerden zaferle çıkarak, belediyeyi alması için gece gündüz çalışacağız. Partimizin adayını destekleyeceğiz. Buradan MHP’li kardeşlerimi de sesleniyorum. Ülkenin bekası adaylıktan daha önemlidir. İnşallah hep beraber Cumhur ittifakının oyunu en yükseklere çekelim. Biz hep birlikte Ferizli’yiz, Sakarya’yız. Hep birlikte Türkiye’yiz.”

Dava

Başkan Soğuk, “Diğer adaylara da sesleniyorum. İktidarıyla, muhalefetiyle, muhtarlarıyla, meclis üyeleriyle birlikte Ferizli’yiz. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum. Seviyeli bir propaganda olmasını diliyorum. İlçemizi adını seviyeli bir şekilde duyuralım. Hizmet odaklı projeler üzerinden bir seçim çalışması olmasını temenni ediyorum. Şehirleri güzelleştiren, o yörenin güzel insanlarıdır. Daha önce partimiz bize görev verdiğinde sevindik. Bugünde İsmail bey adaydır üzülmedik. Zira AK Parti bir davadır. Bu davada kırgınlık, küskünlük olmaz. Bilakis bize verilecek her görev, bizleri ziyadesiyle gururlandırır. Her zamankinden daha çok davamıza sahip çıkıp, bu davaya hizmet etmek görevimizdir” dedi.  

24 Ocak 2019 , Perşembe Bu haber toplam 389 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU