Günün Tarihi:24 Kasım 2020

MÜSİAD’da görev dağılımı


Geçtiğimiz günlerde Genel Kurulunu tamamlayan Yaşar Coşkun Başkanlığı’ndaki MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu, görev dağılımını gerçekleştirdi.

Başarımızın sırrı

Erenler’de hizmet binasında geçtiğimiz günlerde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve misafirlerin katılımıyla 18. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı tamamlayan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi’nin Yaşar Coşkun Başkanlığı’ndaki 6. dönemde görev yapacak yönetim kurulu üyeleri görevleri ile birlikte belli oldu. Başkan Coşkun, “Yeni dönemde de birlik ve beraberlik içerisinde çalışmayı sürdüreceğiz. Bizim başarımızın sırrı da işte bu noktada gizlidir. MÜSİAD Sakarya Şubesi’nde yapılan bu görev dağılımıyla, birlikte ve beraberlik içinde önümüzdeki yıllarda inşallah hedefi düşürmeden gerekli çalışmaları yapacağımıza inanıyorum.”

Hedeflerini anlattı

MÜSİAD Sakarya Başkanı Coşkun, “Yeni dönemdeki hedeflerimiz; ilimizin ve ülkemizin imalatına, ihracatına ve istihdamına katkıda bulunacak projeler gerçekleştirmek. İnşallah yeni bir yönetim yeni bir heyecan olacağına inanıyoruz. Yeni dönemdeki hedeflerimiz; nitelikli üye sayımızı artırırken bilgilendirici ve faydamıza olan eğitim seminerleri, konferanslar ve paneller düzenlemek, bunun yanında ilimizdeki kamu kurum ve sivil toplum kuruluşlarıyla iletişimimizi ve ilişkilerimizi artırarak devam ettirmek, Üniversite-Sanayi İşbirliğinin daha da güçlenmesi için projeler geliştirmek, yine ilimizin ve ülkemizin İmalatına, ihracatına ve istihdamına katkıda bulunacak projeler gerçekleştirmek, içe ve dışa dönük sosyal, kültürel faaliyetler yapmak sayabileceğim birkaç hedeflerimizdendir” dedi.

Liste

MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu görev dağılımı;

Başkan Yaşar Coşkun. Başkan Yardımcıları; İsmail Filizfidanoğlu, Mustafa Gavasoğlu, Kadir Tecelli, Özcan Nalbant, Bütçe ve Mali İşler Komisyon Başkanı Vedat Ender Tuna, Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Rıdvan Ulusal. Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Selman Aşoğlu. Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyon Başkanı Salih Toprak. Araştırmalar ve Yayın Komisyon Başkanı Ali Koç. Kurumsal İlişkiler Komisyon Başkanı İlhan Ak. Kurumsal İletişim Komisyon Başkanı Mehmet Altunbudak. Üye İlişkileri Komisyon Başkanı Yusuf Erkan. Eğitim Komisyon Başkanı Ahmet Cihan. Gençlik Kurulu Başkanı Enes Boz.

 

24 Ocak 2019 , Perşembe Bu haber toplam 471 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU