Günün Tarihi:30 Haziran 2022

Alandüzü-Beşevler’de yol kapalı


Alandüzü -Beşevler ve Kocaeli İl sınırı güzergahında Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi ekipleri tarafından gerçekleştirilecek yenileme çalışmalarından dolayı yarından itibaren 8 Şubat’a kadar trafik alternatif güzergahlardan sağlanacaktır.

Açıklama

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Şehir Senin İçin Yenileniyor sloganıyla gerçekleştirilen yenileme çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Alandüzü-Beşevler ve Kocaeli İl Sınırı arasında kalan güzergahta yarından itibaren 8 Şubat Cuma gününe kadar asfalt çalışmaları gerçekleştirilecektir.”

Çalışmalar

Açıklamanın devamında, “Alandüzü-Beşevler arasında yarın 9.00 ile 18.00 arasında trafik alternatif güzergahlardan sağlanacaktır. Beşevler ile Kocaeli il sınırı arasında ise 28 Ocak Pazartesi ile 30 Ocak Çarşamba günleri arasında yenileme çalışmaları gerçekleştirilecektir. Bölgeye trafik işaret ve işaretleri konuşlandırılacak ve gerekli yönlendirmeler sağlanacaktır. Trafikte olası yoğunlukların önüne geçmek adına alternatif güzergahların kullanılması önemle rica olunur” denildi.

 

25 Ocak 2019 , Cuma Bu haber toplam 1043 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU