Günün Tarihi:16 Temmuz 2020

Erenler’de aday adaylarına teşekkür


AK Parti Erenler Belediye Başkan Adayı Fevzi Kılıç, AK Parti’den Erenler Belediye Başkan Aday Adayı olan isimlerle Sakarya Park’ta bir araya geldi.

Yön vereceğiz

Düzenlenen toplantıya aday adaylarının yanı sıra AK Parti Erenler İlçe Başkanı Mehmet Beşir Doğrusever’de katıldı. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi AK Partili olmanın anlamının tam da bu birliktelik olduğunu söyleyen Kılıç, “ 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde gece gündüz demeden el ele, kol kola, gönül gönülle beraberce mücadele edeceğimize ben yürekten inanıyorum. Bizde siyasetin hiçbir zaman kaybedeni olmamıştır, hep kazananı olmuştur. Yarın da siyasetimize bu şekilde yön vereceğiz” dedi.

 

Ders vereceğiz

Kılıç, “Yakın dönemde yaşadığımız tüm olumsuzlukların hangi bedellere neden olacağını, en yakından müşahede edenler bizleriz. Darbe girişimleri, ekonomik saldırılar gibi olayların nelere yol açacağını tahmin ediyorsunuz. Beraberce birçok badireler atlattık. Bizler daha çok kenetlenmeliyiz, daha çok birbirimize bağlanmalıyız. 31 Mart’ta bu planları yapanlara bir kez daha ders vereceğiz. Çünkü bizler girdiği her seçimde oyunu artırarak çıkan bir lidere sahip çok büyük bir aileyiz. Bu büyük aileyi bölmeyi, parçalamayı düşünenlere halkımız 31 Mart günü en güzel cevabı sandıkta verecektir” dedi.

 

Dönüşüm süreci

AK Parti teşkilatlarında herhangi bir küskünlüğün veya kırgınlığın olmadığını, olmayacağını ifade eden Kılıç, “Partimizi 17 yıl boyunca iktidarda tutan ve kuruluş ilkelerimizden biri olan değişim ve dönüşüm sürecini bizlerde bugünlerde en yakından yaşıyoruz. Bu değişim ve dönüşüm süreci seçimlerde çok farklı bir Erenler’i ortaya çıkaracaktır. Bu süreç içerisinde aday adayı arkadaşlarımızın, dava bilinciyle herhangi bir kırgınlık veya küskünlük göstermeyeceklerine ben yürekten inanıyorum” dedi.

 

Erenler olacak

Kılıç, “Allah’ın izniyle AK Partimizde şiar edindiğimiz sevgi ve kardeşlik esaslarına sımsıkı bağlı kalacağız. Biz emeğini,  gayretini, mücadelesini birbirine emanet eden mazlumların umudu büyük bir lidere sahibiz. Bu anlamda biz el ele, kol kola Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 31 Mart akşamı Allah’ın izniyle Erenler ’de mevcudun üzerinde bir oy oranı almak için tüm gayretimizi ortaya koyacağız. Yeni dönemde çok güçlü bir Erenler olacak. Allah nasip ederse bu coşkuyu, heyecanı ve mutluluğu hep birlikte yaşayacağız” dedi.

 

27 Ocak 2019 , Pazar Bu haber toplam 600 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU