Günün Tarihi:25 Şubat 2021

FİSKOBİRLİK’te Bayraktar yeniden


FİSKOBİRLİK 80.Olağan Genel Kurulu Giresun’da yapıldı. Lütfi Bayraktar başkanlığında tek liste ile gidilen kongrede Bayraktar yeniden güven tazeledi.

Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) 80.Olağan Genel Kurulu birliğin Giresun’da ki merkezinde yapıldı. FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar’ın tek liste ile girdiği kongrede üyelere yaptığı konuşmada “FİSKOBİRLİK iyiye doğru gidiyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan kararname ile TMO’nun stoklarından 10 bin ton fındık teminat karşılığında FİSKOBİRLİK ‘e veriliyor. Fındıklar depolarımıza girmeye devam ediyor” diyerek FİSKOBİRLİK ‘in güçlenmeye devam ettiğini vurguladı. FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar’ın tek liste ile girdiği kongrede birlikte görev yapacağı isimlerde belli oldu. 

 

Kocaali’li olan Lütfi Bayraktar’ın yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.

Yönetim Kurulu Asil Üyeler

Arif Kayalı (Akçakoca)

Hasan Serdar (Fatsa)

Ömer Çebi (Araklı)

Sıtkı Şarman (Ordu)

Nurittin Karan (Giresun)

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler

Mahmut Sivrikaya (Akçaabat)

Ertan Yılmaz (Kocaali)

Halil Balık (Espiye)

Cemil Temiz (Ulubey)

Hüseyin Pehlivan (Hendek)

İrfan Çakar (Vakfıkebir)

 

 

28 Ocak 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 642 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU