Günün Tarihi:13 Nisan 2021

İYİ Parti’de ekip hazır


İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cihan Kolip, Zirai Aletler Sanayi Sitesini ziyaret ederek; seçim sonrası belediyeyi yönetecek ekibinin hazır olduğunu ifade etti.

Kriz

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kolip, Adapazarı Güneşler Mahallesi’nde ki Zirai Aletler Sanayi Sitesi’nin içinde kurulan 2’inci El Oto Pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Kolip, kriz dönemlerinde kendi kendine yeten ekonomilerin daha az etkilendiğini ifade ederek; “Sakarya ili olarak ekonomimizi; tarım, sanayi ve hizmet sektörlerini baştan aşağı ele alarak, daha verimli, planlı ve işsizliği minimum seviyeye indirecek tedbirler alabiliriz. Makro ekonomik tedbirleri tabiî ki Hükümetler alır. Ama yerel yönetimlerin de yapacağı çok önemli icraatlar bulunmaktadır” dedi.

Adım adım inşa

Şehri yönetecek ekiplerinin hazır olduğunu ifade eden Uzm. Dr. Kolip, “Allah’ın izni ve hemşerilerimizin teveccühleri ile 31 Mart günü emanet bizlere teslim edilecek. Projelerimizin hazırlıkları bitmek üzere. Biz şehrimizi yönetecek ekibi dahi hazırlamış bulunuyoruz. Hukukçular, Endüstri, İnşaat, Çevre, Elektrik Mühendisleri, Çevre ve Bölge Planlama uzmanları, Sosyolog, Kültür sanat ve spor uzmanlarımız hazır. Başarının, birbiri ile uyum içinde çalışacak ekip çalışması ile mümkün olduğunu biliyoruz. Şehrimiz ile istişarelerle belirleyeceğimiz projelerimizi hayata geçirecek ekibimiz ile şehrimizin her bölgesini adım adım yeniden inşa edeceğiz.”

Fikirlerinizi iletin

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Sakaryalılara da seslenerek, “Bir kez daha büyük önem verdiğimiz bir konuyu ifade etmek isterim. Tüm Sakaryalılardan, www.sakaryayaiyigelecek.com adresi üzerinden iyi fikirlerini bizlere iletmelerini bekliyoruz. ‘Sakarya’yı ben yöneteceğim’ demiyoruz, ‘Sakarya’yı birlikte yöneteceğiz’ diyoruz ve hemşerilerimizin katkılarını bekliyoruz” dedi.

4 Şubat 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 484 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU