Günün Tarihi:3 Aralık 2020

CHP’li adaya İYİ desteği


CHP Adapazarı İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen programda örgüte seslenen İlçe Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç’a, İYİ Parti’nin Sakarya Kurucuları tam destek verdi.

Tam kadro

Kuruluş sürecinden bir süre sonra İYİ Parti’den istifa ederek CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı olan İsmail Kılıç, ilçe parti binasında örgüt üyelerine seslendi. İYİ Parti Sakarya kurucularından; Sakarya Kurucu İl Başkanı Hüsamettin Atasever, Adapazarı Kurucu İlçe Başkanı Mücahit Bulan, Arifiye Kurucu İlçe Başkanı Emine Kumru, İYİ Parti Sakarya Kurucu İl Sekreteri Av. Zeki Erbaş, Başkan Yardımcıları Muharrem Ün, İsmail Kamil Doğancı, Ahmet Hasanoğlu, Kurucu Disiplin Kurulu Başkanı Haluk Yavuz,  24 Haziran Milletvekili Aday Adayı Şule Bayri ile partinin çeşitli kademelerinde kurucu yönetimlerde yer almış Şuayip Ür, İzzet Emey, Cengiz Çandar, Ali Kandaz, Kayhan Köse, Vildan Yılmaz, Nalan Koç ile yüze yakın kurucu üye toplantıya katılarak CHP’li Kılıç’a destek verdi.

 Örgüte seslendi

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, PM Üyesi Ayça Taşkent, İl Başkanı Erdoğan Isır ve İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş’ta programa katılarak İYİ Partililerle seçim üzerine istişarede bulundu. Örgüte seslenen CHP Adapazarı Adayı Kılıç, “CHP’den Adapazarı Belediye Başkan adayı olmak benim için büyük bir gururdur. Ehil kadrolar ile birlikte yeniden güçlü Adapazarı’nı hep birlikte inşa edeceğiz. Ben Adapazarı’nın sokaklarında büyüdüm. Bu şehrin tarım alanlarını görünce üzülüyorum. Uzun Çarşı gibi ticaret merkezlerini görünce üzülüyorum. Biz bunları değiştirmek istiyoruz. Bugün burada Sakarya siyasetinde her renkten abilerim, duayenlerim ve büyüklerim var. Onlara verdikleri destek için teşekkür ediyorum. Hiçbirinizi mahcup etmeyeceğim.”

Sahip çıkmak

Kılıç, “Adapazarı’nda sandıktan 31 Mart akşamında belediyeyi kazanmak istiyoruz. Adapazarı’na gerçek hizmeti vereceğiz. Biz Adapazarı’nda herkese sahip çıkmak istiyoruz. Biz tabandan başlayan demokrasiyi tavanda adalete dönüştüreceğiz. Tarım birliği ile çiftçinin yüzünü güldüreceğiz. Köylünün dertlerine derman olmak istiyoruz. Adapazarı’nda sosyal belediyecilik yapacağız. Sportif faaliyetlere önem vererek amatör kulüpleri destekleyeceğiz. Yeniden Güçlü Adapazarı’nı hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

5 Şubat 2019 , Salı Bu haber toplam 602 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU