Akyazı’da 3 acı yaşandı6 Şubat 2019, Çarşamba

Üstandağ ailesi

Akyazı İnönü Mahallesi sakinlerinden Nüfus Müdürlüğü emeklisi Nihat Üstündağ’ın babası, Terzi Kemal Toy ve Merhum Tunç Kılıç’ın kayınpederleri, Fatih Toy, Mehmet Kılıç ve Hasancan Üstündağ’ın dedeleri olan Fikri Üstündağ vefat etti. Fikri Üstündağ’ın cenazesi dün Gazi Süleyman Paşa Caminde öğlen namazı sonrasında kılınan cenaze namazının ardından Merkez Aile mezarlığına defnedildi.

Koç ailesi

Yine Akyazı İnönü Mahallesi halkından Merhum Ahmet Koç’un oğlu, İsmail Koç’un abisi ve Yalçın Koç’un babası olan İbrahim Koç vefat etti. İbrahim Koç’un cenazesi dün aynı Gazi Süleyman Paşa Camiinde kılınan öğlen ve cenaze namazının ardından Merkez Aile mezarlığında toprağa verildi.

Acar ailesi

Akyazı’da başka bir acının yaşandığı yer ise Hanyatak Mahallesi’nden Abdullah, İrfan, Necati ve Mustafa Acar’ın babaları, Muhammet, Selahattin ve Mustafa Acar’ın abileri Muzaffer Acar vefat etti. Muzaffer Acar’ın cenazesi dün Gazi Süleyman Paşa Caminde öğlen vakti kılınan cenaze namazının ardından aynı Merkez Aile Mezarlığına defnedildi. 3 mahallenin yaşadığı acıyı Akyazılılar paylaşarak başsağlığı dileğinde bulundular. 

Bu haber toplam 721 defa okundu.