Günün Tarihi:29 Kasım 2021

Akyazı’da 3 acı yaşandı


Akyazı’da ikamet eden Üstündağ, Koç ve Acar aileleri, büyüklerini kaybetmenin acısını yaşadı.

Üstandağ ailesi

Akyazı İnönü Mahallesi sakinlerinden Nüfus Müdürlüğü emeklisi Nihat Üstündağ’ın babası, Terzi Kemal Toy ve Merhum Tunç Kılıç’ın kayınpederleri, Fatih Toy, Mehmet Kılıç ve Hasancan Üstündağ’ın dedeleri olan Fikri Üstündağ vefat etti. Fikri Üstündağ’ın cenazesi dün Gazi Süleyman Paşa Caminde öğlen namazı sonrasında kılınan cenaze namazının ardından Merkez Aile mezarlığına defnedildi.

Koç ailesi

Yine Akyazı İnönü Mahallesi halkından Merhum Ahmet Koç’un oğlu, İsmail Koç’un abisi ve Yalçın Koç’un babası olan İbrahim Koç vefat etti. İbrahim Koç’un cenazesi dün aynı Gazi Süleyman Paşa Camiinde kılınan öğlen ve cenaze namazının ardından Merkez Aile mezarlığında toprağa verildi.

Acar ailesi

Akyazı’da başka bir acının yaşandığı yer ise Hanyatak Mahallesi’nden Abdullah, İrfan, Necati ve Mustafa Acar’ın babaları, Muhammet, Selahattin ve Mustafa Acar’ın abileri Muzaffer Acar vefat etti. Muzaffer Acar’ın cenazesi dün Gazi Süleyman Paşa Caminde öğlen vakti kılınan cenaze namazının ardından aynı Merkez Aile Mezarlığına defnedildi. 3 mahallenin yaşadığı acıyı Akyazılılar paylaşarak başsağlığı dileğinde bulundular. 

6 Şubat 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 837 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU