Günün Tarihi:22 Eylül 2021

Neviye’de trafikte farkındalık eğitimi


Arifiye Neviye İlkokulu’nda minikler tarafından ‘Trafikta Yaya Önceliği’ adlı etkinlik düzenlendi.

Yaya’ya öncelik

İçişleri Bakanlığımız tarafından “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla 2019 yılı “Yaya Öncelikli Trafik” yılı ilan edilmiş ve ülke genelinde farkındalık oluşturulması kapsamında Neviye İlkokulu’nda Trafikte Yaya Önceliği etkinliği yapıldı. Kavşak giriş ve çıkışlarında, yaya veya okul geçitlerine yaklaşırken yavaşlamak, varsa buralardan geçen veya geçmek üzere bulunan yayalara durarak ilk geçiş hakkını vermek zorundadırlar.

Uygulama yapıldı

Neviye İlkokulu’nda tüm personele ve öğrencilere; konuyla ilgili gerekli eğitim ve görev tanımları verilerek yaya geçidinde uygulama yapıldı. Farkındalık sağlayıcı ve eğitici faaliyetle konuyla ilgili farkındalık oluşturuldu.

 

10 Şubat 2019 , Pazar Bu haber toplam 658 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU