Günün Tarihi:30 Mayıs 2020

33 bin 746 hastaya hizmet


Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetler Değerlendirmesi toplantısında yapılan açıklamada; 2018 yılında 33 bin 746 hastaya hizmet götürüldüğü söylendi.

Toplantı

Yılın ilk Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetler Değerlendirme Toplantısı Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli başkanlığında yapıldı. Toplantıda, İl Sağlık Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi görevli komisyon üyeleri hazır bulundu. Toplantı, Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörü Dr. Asuman Kayhan İnce’nin yaptığı 2018 yılı faaliyet raporu ve 2019 yılı hizmet planlama sunumu ile başladı.

Sakarya 6. sırada

 Geçtiğimiz yıl içerisinde evde sağlık hizmetleri kapsamında 33 bin 746 hizmet verildiğini ve bu sayede Sakarya Evde Sağlık Hizmetleri’nin Türkiye de 6. sırada olduğu belirtilen toplantıda, tüm kurumlar işleyişleri ve ortak yapılan çalışmalar konusunda bilgi paylaşımında bulundu. Toplantı sonunda Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli, kurumların çalışmalarını değerlendirdi ve çeşitli önerilerde bulundu. Paydaş kurumlarla yapılan hizmetlerin geliştirilmesi hususunda planlamalar yapıldı. Toplum açısından yapılan bu olumlu çalışmaların birlikte devam ettirilmesi hususunda temennilerde bulunuldu. 

10 Şubat 2019 , Pazar Bu haber toplam 435 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU