Günün Tarihi:30 Eylül 2020

Millet İttifakı Akyazı’da toplandı


Millet İttifakını oluşturan İYİ Parti ile CHP teşkilatı Akyazı’da düzenlenen ittifak toplantısına katıldı.

Nostalji Park’ta CHP İlçe Başkanı Recep Furuncuoğlu ve İYİ Parti İlçe Başkanı Servet Top’un ev sahipliği yaptığı  toplantıya; İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Büyükşehir ittifak adayı Cihan Kolip, İYİ Parti  Akyazı Belediye Başkan adayı Adem Güner ve partililer katıldı.  Düzenlenen program saygı duşu ve istiklal Marşıyla başladı.

 İttifaka oy istedi

Açılış konuşmasını yapan CHP İlçe Başkanı Furuncuoğlu,“ Partilerimizin değerli yöneticileri ve değerli misafirlerimiz Millet İttifakı adına hepinize hoş geldiniz. Biz burada bu akşam Millet ittifakı adına varız. Tabi ki Millet ittifakı adına da oy istiyorum. Bunu da doğal hak olduğunu düşünüyorum. Fazla bir şey söylemek istemiyorum ortamı az çok en az benim kadar biliyorsunuz ve görüyorsunuz. Bunu değerlendireceğinizi biliyorum ve hepinize saygılar sunuyorum.” İYİ Partinin İlçe Başkanı Top, “31 Mart günü yapılacak olan belediye başkanlığı ve Belediye Meclisi seçimi çok önemli. Seçimin sonunda sevinen tarafın biz olacağımıza gönülden inanıyorum ve herkesi sandığa giderek oy kullanmaya davet ediyorum” dedi.

İlk seçim

İYİ Parti İl Başkanı Kılıçaslan, “Akyazı Millet ittifakı adayımız Adem Güner’in tanıtım toplantısına katılmak için bugün Akyazı’ya geldik. Biz bu yola çıktığımızda cebimizdeki paralarla ayakta durmaya çalıştık. Daha ilk seçimimiz olan 24 Haziran seçimlerinde Sakarya’dan 1 Milletvekilini TBMM’ne sokma başarısını gösterdik. Biz başarının ne kadar zor olduğunu biliyoruz.  Öyle bir zamandan geçiyoruz ki şu anda her türlü dezavantajın oldu bir ortamda çıktık siyaset yapıyoruz ve sizlerin oylarına talip oluyoruz.”

Sloganı duyurdu

Sakarya İYİ Parti Milletvekili Dikbayır, “Sloganız; nasılsınız iyi misiniz, hep birlikte iyi olacağız inşallah. Sloganımızı ilk kez duymak Akyazı’ya nasip oldu. Sakarya’da 16 İlçemiz var ama beni en çok çalıştıran Akyazı oldu. Şimdi önümüzde yerel seçimler var. Biz Adem başkanla Akyazı’yı iyi yöneteceğimizi düşünüyoruz. Akyazı’yı haramsız iyi yöneteceğini 10 liralık işi 50 liraya yapmış gibi göstermeyeceğini biliyoruz. Akyazı Belediyesi ile beraber 8 anahtarımızı Genel Başkanımıza götüreceğiz inşallah. Biz bu görevlerle birlikte Sakarya’mızı İlçeleriyle birlikte öyle bir yöneteceğiz ki siz bize o zaman diyeceksiniz çok iyi yönettiniz bu yöneticiler ülkeyi de iyi yönetir diyeceksiniz ve Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı da yapacağız inşallah” dedi.

Vefa borcu

Aday Adem Güner, “Akyazı’mızın yetiştirdiği bu toprağın evladı olarak doğduğum büyüdüğüm yaşadığım bu toprağa vefa borcumu ödemek istiyorum. Hep özlediğimiz keşke şöyle olsa dediğimiz siyaseti yeniden Akyazı’ya getirmek istiyorum.  Bugün İYİ Partiliyim ve Belediye Başkan adayıyım. Serzenişimi iktidar partisine değil onlara oy vermeye hazırlanan ülküdaşlarıma yapıyorum” dedi. 

11 Şubat 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 472 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU