Günün Tarihi:12 Nisan 2021

Milli ve manevi değerler


Sakarya İl Müftüsü İhsan Açık ve Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk bir araya gelerek; milli ve manevi değerlere katkı sağlayacak ortak çalışmalar üzerine istişarede bulunuldu.

Bilgi verdi

İl Müftüsü İhsan Açık, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e iade-i ziyarette bulundu. Misafirperverliğinden dolayı Başkan Öztürk’e teşekkür eden Müftü İhsan Açık, Erenler Belediyesi ile milli ve manevi değerlere katkı sağlayacak projelerde geçmişte olduğu gibi bugünde yanlarında olduklarını dile getirdi. Açık ziyarette manevi konularda belediye ile yapılabilecek ortak çalışmaları değerlendirdi. İl Müftülüğü çalışmaları hakkında Başkan Öztürk’e bilgiler verdi.

Ulvi görev

Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkan Öztürk ise, “Müftülük makamı manevi olarak çok önemli ve ulvi bir görev. Müftü Açık'a görevinde başarılar diliyorum.  Belediye olarak manevi değerlere sahip çıkma noktasında gerekli desteği vermeye hazırız" diyerek ziyaretlerinden dolayı İl Müftüsü Açık’a teşekkür etti.

12 Şubat 2019 , Salı Bu haber toplam 474 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU