Günün Tarihi:5 Haziran 2020

Tever; ‘Güzel işler yapacağız’


AK Parti Sakarya İl Başkanlığına atanan Yunus Tever’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Ziyaretçiler

Tever’e, Erenler Ziraat Odası Başkanı Fehmi Özüpek ve Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği Başkanı Osman Zor ve yönetimi hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Erenler Ziraat Odası Başkanı Fehmi Özüpek, geçtiğimiz günlerde kongrelerine katılan Başkan Tever’e teşekkür ve hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirmekten mutlu olduklarını söyledi.

 

Karşılıklı etkileşim

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Tever, “Seçimlerin startını parti olarak vermiştik. Seçim koordinasyon merkezimiz günlük rutin çalışmalarını her gün bir araya gelerek gerçekleştiriyor. Yoğun bir tempo ile çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. AK Parti’miz kurulduğu günden bu yana yapmış olduğu çalışmalar ve reformlar hemşerilerimizin sadakatini ve güvenini kazanmış bir siyasi harekettir. Allah’a hamdolsun Sakarya’mızda sivil toplum kuruluşlarımızla karşılıklı etkileşim halinde ilerleyen bir yapıya sahibiz” dedi.

 

Farklılıklarımız

Tever, “STK’larımızın görüşlerini çok önemsiyoruz. Sivil toplum kuruluşlarıyla yürüttüğümüz etkin koordinasyonumuz gerek yerelde, gerek ülkemiz genelinde, gerek ise gönül coğrafyamızda çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Bu anlayışın ve işleyişin yeni dönemde de devam edeceğinden en ufak bir şüphem yok. Bizlerin en büyük zenginliği farklılıklarımızdır. Bu farklılara da AK Parti olarak sahip çıkmak asli sorumluluğumuzdur. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde güzel işlere imza atacağız. Ziyaretimize gelen iyi dilek ve önerilerde bulunan tüm misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

 

13 Şubat 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 629 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU