Günün Tarihi:23 Ocak 2022

Yarım asırlık evli çiftlere sürpriz


Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk yaklaşık yarım asır önce evliliğe imza atan Necmettin ve Vasfiye Hıra çifti ile Rafet ve Ümmühan Çelebi çiftini evlerinde ziyaret etti.

Güzel günler hatırlandı

Ferizli Belediye Başkanı Soğuk 14 Şubat’ta anlamlı bir ziyaret yaptı. 41 yıl önce evliliğe imza atan Necmettin ve Vasfiye Hıra çifti ile 49 yıl önce evliliğe imza atan Rafet ve Ümmühan Çelebi çiftini ziyaret ederek o güzel günlere götürdü. İlk evlilik yıllarına geri dönen çiftler, bir belediye başkanının ilk kez kendilerini bu denli duygulandırdıklarını söyleyerek Başkan Soğuk’a teşekkür ettiler.

Soğuk’tan sürpriz

Yaklaşık yarım asırdır mutlu bir birliktelik sürdürmeyi başarabilen bu ailelerimizin birbirlerine olan sevgisi ve saygısı gençlerimize örnek olsun diyen Başkan Soğuk, “Mutluluğun sihirli anahtarı karşılıklı sevgi ve saygıdır. Sabırdır, fedakârlıktır. Bunların olduğu yerde sevgi anlamlaşır ve ömür boyu sürer. Hayattaki zorluklara birlikte katlanmanın ve birbirlerine karşı saygı ve sevgiyle el ele verip her şeyin üstesinden gelinebileceğini bugün bizlere bir kez daha gösterdikleri için bu ailelerimize minnet ve saygılarımı sunuyorum. Rabbim kendilerine uzun ömürler versin” dedi.

17 Şubat 2019 , Pazar Bu haber toplam 585 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU