Günün Tarihi:7 Temmuz 2020

Söğütlü Ziraat Özlü ile devam


Söğütlü Ziraat Odası kongresinde mevcut Başkan Recep Özlü, oyların çoğunu alarak yeniden seçildi

İki başkanlı

Ziraat Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen kongrede divan başkanlığını Sakarya Ziraat Odaları Birliği Koordinötörü ve Akyazı Ziraat Odası Başkanı Ali Şener Bayraktar yaptı.

Mevcut başkan Recep Özlü ve Nebi Başkan'ın aday olduğu kongrede, oylama sonucunda Özlük, 16 oy alarak tekrar başkan seçildi. Nebi Başkan ise 7 oy aldı. Özlük, burada yaptığı konuşmada kendisini üçüncü kez başkan seçen delegelere teşekkür etti.

 

Çiftçinin sorunu

Sakarya Ziraat Odaları Birliği Koordinötörü Bayraktar ise çiftçilerin sorunlarını bildiklerini ve yakından takip ettiklerini belirterek, "Çiftçilerimizin sorunlarını Ziraat Odaları Birliği başkanımızın önderliğinde ilgili kurumlara iletiyoruz, iletmeye de devam edeceğiz" dedi.

 

Başkan Recep Özlü’nün yönetim kurulu şu isimlerden oluştu. Şükrü Beloğlu, Ali Ertürk, İbrahim Akcan, Engin Doğan.

Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri; Ali Özben, Yüksel Akagündüz, Cavit Akçıl, İrfan Tice, Recep Kara.

Meclis Asil Üyeleri; Recep Özlü, Şükrü Beloğlu, İrfan Tice, Zeki Bölükbaş, Engin Doğan, Ali Ertürk, İbrahim Akcan, Ali Özben, İrfan Çetin, Yüksel Akagündüz, Recep Kara, Cavik Akçıl, Salim Dönmez, Mahmut Kılıç.

Meclis Yedek Üyeleri; Mehmet Sönmez, Efrahim Yağbasan, Hasan Kalkan, Şenol Özbey, Timur Çodar, Murat Caner Karabayır, Recep Şener, Nebi Başkan, Metin Kurtoğlu.

 

18 Şubat 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 832 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU