Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

Ağrılar azalacak


Din adamı Doç. Dr. Mehmet Talu, Akyazı Devlet Hastanesine Ozon Terapi Cihazı bağışında bulundu. Hastanede major ve minör ozon terapi tedavisi başladı.

Bağış yapıldı

Akyazı Devlet Hastanesine hayırsever din adamı Doç. Dr. Mehmet Talu tarafından, ozon terapi cihazı bağışı yapıldı. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, damar dolaşım bozukluklarının giderilmesi, romatizmal hastalıklar ve fibromiyaljinin kontrolü, bel ve boyun fıtıklarında ağrının azaltılması, diyabet ve diyabete bağlı komplikasyonların özellikle ayak yaralarının tedavisi, insülin direncinin azaltılması, metabolik sendrom ve yağlı karaciğerin tedavisi gibi birçok hastalığın tedavisinde tamamlayıcı tedavi olarak kullanılan ozon terapileri artık Akyazı Devlet Hastanesi’nde de yapılabilecek.

Akyazı’ya müjde

Yapılan bağış dolayısıyla teşekkür eden Başhekim Dr. Yavuz Tepeçınar, Doç. Dr. Mehmet Talu’ya plaket taktim etti. Plaket törenine Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk de katılırken, törende konuşan Başhekim Tepeçınar “Artık hastanemizde major ve minör ozon terapi tedavisi başlamıştır, halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Kan bağışına ödül

Ozon tedavilerine başlayan Akayzı Devlet Hastanesi geçtiğimiz yıl Türk Kızılayı Sakarya Şubesi tarafından kamu hastanelerine yönelik yapılan kan bağış kampanyalarında en çok kan bağışı yapan hastane sıralamasında ikinci hastane olduğu belirtildi. Kızılay Sakarya Şubesi tarafından  Başhekim Dr. Yavuz Tepeçınar’a plaket verilerek teşekkür edildi. Başhekim Tepeçınar “Kan ihtiyacının önemini sağlık çalışanlarından daha iyi kimse bilemez. Kampanyaya katılan personelimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.  

19 Şubat 2019 , Salı Bu haber toplam 554 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU