Günün Tarihi:30 Kasım 2020

Kosovalılardan Baro’ya teşekkür


Sakarya Kosovalılar Derneği Başkanı Bahattin Aydın, Kosova UÇK askerlerinin vatanlarını savunmak için verdikleri onurlu mücadelenin savunması kapsamında Baro tarafından verilen destek nedeniyle Başkan Av. Abdurrahim Burak, Avukat Gani Toçoğlu ve Baro mensuplarına teşekkür etti.

Dernek Başkanı Aydın, Baro Başkanı Burak’ın girişimleri ile kurulan Uluslararası Hukuk Komisyonu ile dünyadaki hukuk gelişmelerine sessiz kalınmadığını ifade ederek, “ Sakarya Barosu Uluslararası Hukuk Komisyonu Başkanı Avukat Gani Toçoğlu bir müddet önce Kosova Türkiye Dostluk Derneği Başkanı Bekim Gashi, UÇK Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Xhavit Jashari ile görüşerek Kosova UÇK askerlerinin vatanlarını savunmak için verdikleri onurlu mücadelenin savunması kapsamında her türlü hukuki desteğin verileceğini söyledi.  Bu destek bizleri çok memnun etti Baro Başkanımız Abdurrahim Burak’a, Gani Toçoğlu’na şahsım ve dernek üyelerim ile tüm Kosova’lılar adına teşekkür ederim”  dedi. 

21 Şubat 2019 , Perşembe Bu haber toplam 521 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU