Günün Tarihi:30 Kasım 2020

Hasan Ali Çelik’ten BİK’e ziyaret


Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakan Yardımcısı, 22, 23, 24. Dönem Sakarya Milletvekili, SUBÜ Öğretim Üyesi Doç.Dr. Hasan Ali Çelik Basın İlan Kurumu Sakarya Şubesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Yerel basın

Basın İlan Kurumu ve Sakarya Şubesi’nin faaliyetleri ile Sakarya yerel basınının durumu hakkında Şube Müdürü Engin Kaşdaş’tan bilgi alan Çelik, Basın İlan Kurumu’nun çalışmalarını yakından takip ettiğini ve özellikle yerel basının ayakta durabilmesi noktasında kurumun hayati öneme sahip olduğunu söyledi. Sakarya basınının güçlenmesi konusunda gösterilen hassasiyetten ötürü Şube Müdürü Engin Kaşdaş’a teşekkür eden Çelik, güçlü basının bir kentin gelişmişlik seviyesi ile doğru orantılı olduğunu, bu nedenle de yerel basının Sakarya’nın olmazsa olmazları arasında yer aldığını ifade etti.  

 

Ayak uydurma

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Çelik’e teşekkür eden Basın İlan Kurumu Sakarya Şube Müdürü Engin Kaşdaş da, kurum faaliyetleri ve BİK Sakarya Şubesi çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Sakarya basınının daha iyi yerlere gelebilmesi, güçlenmesi, gazetecilik faaliyetlerinde kalitenin arttırılması, nitelikli ve yeni nesil gazetecilerin istihdamı ve basının teknolojik gelişmelere ayak uydurabilmesi noktasında Basın İlan Kurumu’nun pek çok projeyi hayata geçirdiğini belirten Kaşdaş, özelikle son yıllarda basın sektöründe yaşanan sıkıntıların giderilebilmesi noktasında yerel yönetimler başta olmak üzere paydaşlara büyük görevler düştüğünü söyledi.  Şube çalışanları ile de bir süre sohbet eden Çelik, ev sahipliği ve gösterilen yakın ilgiden ötürü Kaşdaş ve ekibine teşekkür etti.

 

 

24 Şubat 2019 , Pazar Bu haber toplam 499 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU