Günün Tarihi:4 Temmuz 2020

‘Adapazarı hepimizin’


AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu seçim çalışmaları için Adapazarı mahallelerini ziyaret etti. Işıksu, gerçekleştirdiği ziyaretlerde ‘Adapazarı hepimizin’ dedi.

Toplantılar katıldı

Adapazarı Belediye Başkan Adayı Işıksu, İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları ile seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor. Başkan Adayı Işıksu, AK Parti Adapazarı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin hazırladığı program kapsamında; Uzunçarşı ve Karaağaçdibi esnafını, 15 Temmuz Camili Bilgi Evi’ni, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hakan Candemir, HAYKOOP Başkanı Recep Pulat ve yönetimlerini ziyaret etti. 15 Temmuz Camili, Harmantepe, Çaltıcak, Ozanlar ve Şeker Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu, ev toplantıları yaptı ve taleplerini aldı.

Esnafla buluştu

Tarihi Uzunçarşı ve Karaağaçdibi esnafını ziyaret eden Işıksu, “Adapazarı'mızın ticari hafızasında çok önemli yeri olan, şehrimizin özünü yansıtan, en güzel hatıralarımızın mekânı olan, şehrimizin kalbinin attığı yerdeydik. Esnafımızla her zaman beraber olmak; tarihten ilham alarak geleceğe emin adımlarla yürüyen bir anlayışla çalışmak ve Adapazarı'mızı hep birlikte daha da güzelleştirmek istiyoruz. Adapazarı hepimizindir. Şehrimize sahip çıkan, hakkında tefekkür, muhabbet ve ihtisas sahibi olan hemşerilerimizle her zaman birlikte olacak ve geleceğe beraber yürüyeceğiz” şeklinde konuştu.

İşbirliği

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hakan Candemir ile HAYKOOP Başkanı Recep Pulat ve yönetimlerini ziyaret eden Mutlu Işıksu, işbirliğinin önemini vurgulayarak; “Adapazarı'mızda köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerindeki çiftçilerimize yönelik gerçekleştirilecek faaliyetlere destek olmak; tüm kurum ve kuruluşlarla ortak çalışmalarda yer alma sorumluluğumuzu yerine getirerek işbirliği içinde çalışmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Kadınların başarısı

15 Temmuz Camili Mahallesi Bilgi Evi’ni ziyaret eden, mahallelerdeki ev toplantılarına katılan Başkan Adayı Işıksu, “Seçim çalışmalarımızın en dinamik gücü hiç şüphesiz Kadın Kollarımızdır. Hedeflerimizi ev ev, sokak sokak anlatıyorlar; Allah hepsinden razı olsun. Kadınların sosyal yaşama katılımlarının arttırılması, sanat ve meslek eğitimlerinin kapsamının genişletilerek sürdürülmesi noktasında çalışmalar yapmayı ve bu alanda Adapazarı'mızdaki faaliyetlere destek olmayı hedefliyoruz” dedi.

24 Şubat 2019 , Pazar Bu haber toplam 355 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU