Günün Tarihi:27 Eylül 2020

Gazeteci öğrenciler örnek oluyor


Adapazarı İmam Hatip Ortaokulu 7-H sınıfında öğrenim gören gazeteci adayı öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Güzel uğraşlar

Gazeteciliğe merak saran öğrenciler kurdukları 7-Haber.com sitesiyle geleceğin usta gazetecileri olma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar. Çalışmalarında meslekteki büyüklerinden destek almayı da ihmal etmeyen genç gazetecilerin bu güzel uğraşlarını İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş da yakından takip ediyor.

 

Doğru haber

Adapazarı İHO Müdürü Ömer Bayraktaroğlu’nun da eşlik ettiği ziyarette 7-Haber.com sitesini hazırlayan öğrencilere İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, örnek çalışmalarından dolayı birer teşekkür belgesi takdim etti. Gençlerden sitelerinin sloganı olan “Doğru Haber” vermekten hiçbir zaman vazgeçmemelerini isteyen Durmuş, yayınlarında şiddet içerikli haberler yerine topluma güzel mesajlar veren haberleri daha çok tercih etmeleri tavsiyesinde bulundu.

 

Arayüz desteği

Basın İlan Kurumu’nun arayüz desteğiyle kısa zamanda büyük beğeni gören 7-Haber.com sitesi editörü öğrenciler; Muhammed Ali Yıldız, Akif Bera Durmuş, Mustafa Gürkan Türk, Bahadır Bereke, Taha Yasin Olaş çalışmalarına destek veren İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş’a teşekkür ederek, eğitimlerini aksatmadan sürdürecekleri bu alanda gazetecilik mesleğinin sorumluluğu içinde hareket edeceklerinin sözünü verdiler.

 

25 Şubat 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 674 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU