Günün Tarihi:30 Mayıs 2020

Öğrenciler onlar için ördü


Pamukova Akhisar Anadolu Lisesi öğrencileri, ördükleri atkıları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı'na bağışladı.

Öğretmenler Büşra Sarıgöl ve Serin İncir'in rehberlik ettiği çalışmada, öğrenciler ördükleri atkılar ihtiyaç sahiplerine gönderildi. Pamukova İHH Başkanı Mahmut Şentürk, öğrencilerin yaptığı çalışmanın maddiyattan çok, manevi bir öneminin olduğunu söyledi. İHH olarak ihtiyaç sahiplerine yönelik, güçlerinin yettiğince dünyanın her bölgesinde yardım çalışmalarına devam ettiklerini belirten Şentürk, "Bu projede emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize çok teşekkür ederim" dedi. Pamukova Akhisar Anadolu Lisesi Okul Müdürü Murat Öz de "Öğrencilerimizin yaptığı sosyal sorumluluk projesini takdir ediyorum. Her zaman böyle güzelliklerle gelmelerini ve diğer sınıflarımıza örnek olmalarını umuyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

 

25 Şubat 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 473 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU