Günün Tarihi:23 Ocak 2020

Salko Cami’nde genel kurul


Adapazarı’nın merkezi camilerinden Salko Cami ve Kız Kur’an Kursu Koruma Derneği’nde olağan genel kurulu yapıldı.

Toçoğlu’na teşekkür

Cami içinde Abdülkadir Yavuz Deniz Divan Başkanı, Cavit Pay’ın divan üyeliği yaptığı genel kurulda yönetim kurulu yetki alarak göreve getirildi. Duyulan güven için teşekkür eden Dernek Başkanı Murat Armağan, “Camimiz ve Kur’an Kursumuz için bugüne kadar çok önemli çalışmalar yaptık. Camimizin tadilat, onarım ve yeniden düzenlenmesi için bize desteğini esirgemeyerek her seferindeki yanımızda olan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu, bölge esnaflarımız ve hayırseverlerimize bir kez daha teşekkür ediyoruz. Yeni dönemde yönetim kurulumuzla camimiz için çok güzel projelerimiz olacak” dedi. 

 

Yönetim kurulu listesi

Murat Armağan Başkanlığındaki yönetim kurulunda şu isimler yer aldı. Mustafa Kaya, Muhammet Ergezen, Edip Pekin, İsmail Taştan. Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri: Sultan Toç, Cihat Kırımlı, Güvenç Alimanoğlu, İsmet Canbaz, Nail Kurt. Denetleme Kurulu Üyeleri; Abdülkadir Yavuz Deniz, Cavit Pay, Murat Ekmekçioğlu. Yedek Üyeler; Alaattin Konuklar, Serdar Torlar, Osman Tavlı.

 

 

26 Şubat 2019 , Salı Bu haber toplam 566 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU