Günün Tarihi:29 Eylül 2020

Alemdar Elazığlılar ile buluştu


Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Sakarya Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nevzat yıldırım ve yönetimini ziyaret etti.

Nesillere aktarım

Sakarya Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nevzat Yıldırım’ın ev sahipliğinde dernek yönetimi ve üyeleriyle bir araya gelen Başkan Yusuf Alemdar; yerel kültür derneklerinin, toplumda birlik ve beraberliği güçlendirmenin yanı sıra kültürel değerlerin gelecek nesillere aktarılmasına da aracı olduğunu söyledi. Serdivan’ın farklı kültürlerin birbiriyle harmanlandığı, tüm düşüncelerin kardeşçe yaşadığı nadide bir kent olduğunu vurgulayan Alemdar, bu ahengin ilçeye ayrı bir değer kattığını belirtti.

Lokomotif görevi

 Yerel yönetimler bağlamında derneklerin lokomotif görevi üstlendiğine değinen Alemdar, “Hemşerilerimize ve Serdivanımıza hizmet noktasında sivil toplum kuruluşlarımızla ve özellikle derneklerimizle her zaman bir arada olmaya, karşılıklı fikir alışverişinde bulunmaya gayret ediyoruz. İnşallah birlik, beraberlik ve dayanışma içinde hareket ederek, hizmetlerimizi ve yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Bu vesileyle bugün bizleri misafir eden Sakarya Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanımıza ve dernek üyelerimize de teşekkür ederim.”

Kültür mozaiği

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sakarya Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nevzat Yıldırım; kültür mozaiği olan Serdivan’da, Elazığlılar olarak dernek faaliyetlerini sürdürdüklerini belirterek, her zaman yanlarında olan Başkan Alemdar’a teşekkür ettiklerini söyledi. 

26 Şubat 2019 , Salı Bu haber toplam 503 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU