Günün Tarihi:31 Mart 2020

‘Yeni projeler kazandırılacak’


Serdivan’da Cumhur İttifakı’nın ‘Serdivan Belediye Başkan Adayı ve Meclis Üyesi Adayları’ tanıtım toplantısı yapıldı. Yoğun katılımla gerçekleşen tanıtım toplantısında açıklama yapan Yusuf Alemdar, “31 meclis üyemizle birlikte Serdivanımıza yeni projeler kazandıracağız” dedi.

Yoğun katılım

Serdivan Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen programa; AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı İbrahim İskender, AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları ile Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri ve belediye meclis üyesi adayları ile partililer katıldı.

Gönüllere imza

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin istikbal ve istiklal mücadelesinin yansıdığı bir duruş ittifakı olduğunu belirterek, “Cumhur İttifakı, yüreğinde vatan ve millet sevdası olanların ittifakıdır. Yarınından emin olamayan topluluklar bir medeniyet inşa edemezler. Cumhur ittifakı bu toplumun yarınlarını inşa etmenin garantisidir. Tüm çabamız gönüllere dokunan, gönülleri dokuyan işlere imza atmaktır” dedi.

Motivasyon artıyor

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ise, 10 yıldır ayrım yapmaksızın Serdivan’da yaşayan herkese hizmet götürme gayretiyle çalıştıklarını belirterek, “Hemşerilerimizin teveccühüyle göreve geldiğimiz 2009’dan bugüne, meclis üyelerimiz ve tüm personelimizle birlikte gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık. Serdivanımızın 24 mahallesine dokunacak ölçeklerde projeler hayata geçirdik. Hamdolsun Serdivan’ın bugün gelmiş olduğu nokta bizleri ziyadesiyle mutlu ederken, yapacak daha çok işimiz var düşüncesiyle de motivasyonumuzu arttırıyor.”

31 üye

Seçim startının verildiği ilk günden itibaren sahada olduklarının altını çizen Alemdar, 31 Mart’a kadar çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacaklarını belirterek, “Cumhur İttifakı çatısı altında çıktığımız bu yürüyüşte, inşallah 31 meclis üyemizle birlikte Serdivanımıza yeni projeler kazandıracağız. Kardeşliğimizin, samimiyetin ve muhabbetin bir kez daha perçinlendiği bu günde tüm misafirlerimize gönülden teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Ender şehir

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce de, Sakarya’nın bütün etnik unsurlarıyla birlikte kardeşçe yaşadığı ender şehirlerden birisi olduğunu ifade ederek, “Sakarya’mız bütün etnik unsurların kardeşçe, beraberce huzur içinde yaşadığı ender bir şehirdir. Sakarya'mız hoşgörü şehridir. Bu güzel şehrimiz için çok çalışacağız. Sakarya’mız sıradan bir şehir değildir. Sakarya sevdaların dava bulduğu, davaların zafere ulaştığı bir şehirdir. Tevazu, samimiyet ve gayretle çalışacağız. Gönüllerde köprüler kuracağız” dedi.

Tarih yazılacak

Uzun bir çalışmanın ve gayretin ardından belediye meclis üyesi aday listelerini tamamladıklarını belirten AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “Cumhur İttifakı’nın siyasi birlikten ziyade ülkemiz ve milletimizin bekasını gözeten bir birlik olduğunu asla unutmamalıyız. Cumhur İttifak’ı ile kurduğumuz bu gönül birliğini teşkilatlar olarak hep birlikte yüceltecek bu birlik ve beraberlik duygusunu saha çalışmalarımızda da aktararak devam ettireceğiz. 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifak’ı yeni bir tarih yazarak inşallah seçimlerden zafer ile ayrılacaktır.”

Rüzgar esecek

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ise, Cumhur İttifakı’nın gerçek manada bir beka aylayışıyla doğduğuna vurgu yaparak, “Önümüzdeki 31 Mart seçimleri normal bir seçim değildir. Bir meşruiyet tartışmasının fitilinin ateşlenmek istendiği bir seçimdir. Biz milletimizin menfaatleri için ortak akılla ittifak halindeyiz. Biz bundan sonra da bu ortak aklın devam etmesinden yanayız. Bu noktada milletimizin geleceği için İnşallah bir rüzgarda Serdivan’dan esecek” şeklinde konuştu.

Tevazu

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’nde Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun şekilde hareket edileceğinin altını çizen Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı İbrahim İskender ise, “Bu seçimlerde tevazu samimiyet ve gayret ile hareket ederek belediye işi gönül işidir, beka için milli karar cumhur için istikrar diyerek milletimizin huzuruna çıkıyoruz. Serdivan’da Cumhur İttifakı adayı olan Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar Bey’le birlikte hareket ederek, Belediye Başkanımızla ve 31 Belediye Meclis üyemizle birlikte zafere imza atmak istiyoruz” dedi.

26 Şubat 2019 , Salı Bu haber toplam 419 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU