Günün Tarihi:17 Nisan 2021

‘Gençlerimizle birlikte yürüyoruz’


Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Arabacıalanı Mahallesi’nde gençlerle buluştu.

Sorular cevaplandı

AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ve Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu’nun da katıldığı buluşmada Başkan Alemdar, siyasi tecrübelerini paylaşırken, gençlerin yönelttiği soruları da cevaplandırdı.  Başkan Yusuf Alemdar önümüzdeki dönemde Serdivan’da gençler için farklı projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

 

Millete hizmet

AK Parti iktidarıyla seçilme yaşının 18'e indiğini belirten Alemdar, “Biz gençlerimize inanıyoruz ve milletimize hizmet yolunda gençlerimizle birlikte yürüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettikleri gibi, AK Parti gençlerin partisidir” dedi.

 

Asla vazgeçmeyin

Gençlerin bu ülkenin şahlanmasına vesile olacağını dile getiren Alemdar, “Gençlerimizle birlikte çalışacağız. Yönetim anlayışımızın mihenk taşı olan şeffaf ve katılımcı belediyecilik çizgimizde; gençlerimizle birlikte hareket etmeye, onların talep ve önerilerini değerlendirerek projelerimize yön vermeye devam edeceğiz. Sizler bu ülkenin geleceğisiniz, yarınlarısınız. Hayal kurmaktan asla vazgeçmeyin çünkü sizlerin hayalleri ve hedefleri ülkemizi, milletimizi şahlandıracak. Kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesi için biz de sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Kütüphane ziyareti

31 Mart günü ilk defa oy kullanacak gençlerin de yer aldığı sohbette Alemdar, bu ülkenin yarınları, geleceği olan gençlere her zaman sahip çıktıklarını ve aynı çizgide hareket etmeye devam edeceklerini belirtti.  Programın yapıldığı parkı dolduran gençlere Serdivan Fikir Sanat Akademisi’nin çalışmalarından da bahseden Alemdar; “Fırsat buldukça Akademimizin kütüphanesini ziyaret ediyorum. Burada gençlerimizle keyifli sohbetlerimiz oluyor” dedi.

 

Gençleri bekliyoruz

Alemdar, “Serdivan’ın yanı sıra şehrimizin farklı ilçelerinden de gelen öğrencilerimizi kütüphanemizde görmek bize gurur veriyor. Yaptığımız işin ne kadar önemli ve kıymetli olduğunu da onların samimi teşekkürlerinden anlıyoruz. Serdivan Fikir ve Sanat Akademimizin çatısı altında hizmet veren, 15 bin ciltlik kitaplığı ile 7/24 açık ilk sivil kütüphanemize ve akademimizin tüm etkinliklerine gençlerimizi bekliyoruz. İnşallah ‘sizinle sizin için’ anlayışıyla hareket ederek Serdivanımıza gençlerimizle birlikte hizmet etmeye, yeni projelerimizi sizlerle birlikte hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi

 

Gençlerin gönlünde

Gençlerin heyecan ve azimlerinin kendilerini daha da motive ettiğini belirten Alemdar, “Gençlerimizin gönlünde olmak, oradaki yerimizi daim kılmak bizim gönül belediyeciliğimizin aslını teşkil ediyor. Bunun için 31 Mart seçimlerinde gençlerimizin milli şuur içinde en doğru tercihi yapacağına da can-ı gönülden inanıyorum” diye konuştu.

 

26 Şubat 2019 , Salı Bu haber toplam 715 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU