Günün Tarihi:27 Şubat 2020

Vali’ye çiftçinin talepleri iletildi


Sakarya’da faaliyet gösteren İlçe Ziraat Odalarının Başkanları, Vali Ahmet Hamdi Nayir’e gerçekleştirdikleri ziyarette çiftçilere yönelik talep ve önerileri dile getirdi.

Ziraat odası başkanları

Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı ve Akyazı Ziraat Odası Başkanı olan Ali Şener Bayraktar önderliğinde gerçekleştirilen ziyarette; Sapanca Ziraat Odası Başkanı Necati Başar, Adapazarı ve Serdivan Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş, Söğütlü Ziraat Odası Başkanı Recep Özlü, Pamukova Ziraat Odası Başkanı Yaşar Ulukaya, Kaynarca Ziraat Odası Başkanı Kasım Çelikden, Karasu Ziraat Odası Başkanı Selami Arık, Geyve Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar, Ferizli Ziraat Odası Başkanı Rıdvan Eren, Erenler ve Arifiye Ziraat Odası Başkanı Fehmi Özüpek, Karapürçek Ziraat Odası Başkanı Zekeriya Yıldırım ve Hendek Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran katıldı.

Faaliyetler aktarıldı

Kendilerini ağırlayan Vali Nayir’e teşekkür eden İl Koordinasyon Kurulu Başkanı ve Akyazı Ziraat Odası Başkanı Ali Şener Bayraktar, Ziraat Odalarının çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler verirken; çiftçilere yönelik talep ve görüşleri dile getirdi. Genel Kurul  neticesinde seçilen İlçe Başkanlarına görevlerinin hayırlı olmasını dileyerek ziyaretleri için de teşekkür eden Vali Nayir, tarım ve hayvancılık alanında önemli bir lokomotif görevi üstlenen ilimizde çiftçilerimize yönelik yürütülen çalışmalar ile hizmetleri yakından takip ettiklerini belirtti. 

27 Şubat 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 400 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU