Günün Tarihi:1 Aralık 2020

‘Davamıza sahip çıkacağız’


Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ve Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı İbrahim İskender ile birlikte Arabacıalanı Mahallesi’nde kahve toplantısı gerçekleştirdi.

En yüksek oy

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda, Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Meclis Üyesi Adayları da yer aldı.  Açılış konuşmasını yapan AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Serdivan’ın gelişimine vurgu yaparak, “Serdivanımız birçok il ile kıyaslanamayacak kadar gelişti. Biz istiyoruz ki; 31 meclis üyesi adayımızla birlikte Serdivan’da bu hizmetler artarak devam etsin. İnşallah 31 Mart’ta, sizlerin de desteğiyle Cumhur İttifakı alnının akıyla Serdivan’da en yüksek oyu alacak” dedi.

 

Birlikte çalışacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı İbrahim İskender ise Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın almış oldukları ittifak kararının arkasında olduklarını belirterek, “Bu süreçte Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayımız Yusuf Alemdar’ın tüm samimiyetimizle yanında olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyoruz. 31 meclis üyesinin tamamını kazanmak için hep birlikte sahada çalışmaya, bir arada olmaya devam edeceğiz. Allah’ın izniyle ve aziz milletimizin de teveccühü ile 31 Mart günü Serdivanımızda da güzel bir netice alacağız” diye konuştu.

 

En güzel cevap

Yerel seçimlere Cumhur İttifakı çatısı altında girdiklerini ve 7’den 70’e herkesi kucaklayarak bu davaya sahip çıkacaklarını belirten Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli milli ve yerli bir düşünce ortaya koyarak, bu ülkeyi bölmeye çalışan zihniyetlere karşı en güzel cevabı verdiler. Bizler de onların ortaya koymuş olduğu bu iradeye sahip çıkarak birlikte davamıza sahip çıkacağız. Bu ülkeyi bölmeye çalışanlara asla fırsat vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

İlk günkü heyecanla

10 yıllık görev süresi boyunca Serdivanlı vatandaşlarla her zaman bir arada olduklarını, sevinçleri de hüzünleri de birlikte paylaştıklarını belirten Alemdar; “İlk günkü heyecanımızla çıktığımız bu yolda, gayretle ve samimiyetle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

28 Şubat 2019 , Perşembe Bu haber toplam 626 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU