Günün Tarihi:11 Temmuz 2020

Sakarya Kadın ve Genç Girişimcilerde seçim


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Genç ve Kadın Girişimciler Kurulları İcra Komitesi asil ve yedek adaylarını seçti.

Kullanılan oylar

TOBB Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi  ile Sakarya Genç Girişimciler İcra Komitesi Seçimleri SATSO hizmet binasında gerçekleştirildi. Kadın ve Genç Girişimcilerin tek liste olarak girdiği seçim sonuçlarına göre 14 kişiden oluşacak İcra komitesi asil ve yedek üyeleri şu şekilde belirlendi.  Oylar sonucu kadın girişimcilerde seçmen sayısı 59 iken 47 oy kullanan seçmen oldu. Kullanılan oyların 43’ü geçerli, 4 oy geçersiz olarak belirlendi.

Genç girişimcilerde ise seçmen sayısı 87 iken 67 oy kullanıldı. Kullanılan oyların 64’ü geçerli, 3 oy geçersiz olarak belirlendi.

 

Kaybeden yok

Demokratik bir ortamda gerçekleşen Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu seçimleri için değerlendirmede bulunan icra komitesi üyeleri Sakarya adına kaybedeni olmayan bir seçim geçirdikleri için memnuniyet duyduklarını, birlik ve beraberlik içinde hizmet etmeyi hedeflediklerini ifade ettiler.  Listelerin kesinleşmesinin ardından İcra Kurulu Üyeleri, yapacakları ilk gündemli toplantıda İcra Kurulları kendi aralarında başkan ve başkan yardımcılarını seçerek görevlerine başlayacak.

 

43 oy kalan Kadın Girişimciler Kurulu  İcra Komitesi Asil Üyeleri; Zehra Dirim, Dilek Arıcanlı, Öykü Sena Köprülüoğlu,Özlem Tömekçe, Nazan Güngörsün,

Sevgi Yazarken, Halide Bölükbaşı, Ayşe Berrak Kocacık, Ceren Dugan, Deniz Tınazcı, Gökçe Büyükşengür, Handan Pırıldar, Ceren Sedef Avşar, Makbule Sözduyar.

Yedek Üyeler; Aysun Atakay, Emel Birben, Yasemen Atabey, Elvan Bulut,

Esra Canay Kural, Ayşenur Alkış, Seda Tunay, Fatma Erdem, Merve Şahin,

Büşra Kılıçaslan, Hilal Köse, Aysin Tan, Özlem Boncuk, Cansel Darcan.

 

64 ay olan Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Asil Üyeleri; Mertcan Korkmaz, Orhan Gazi Kılıçaslan, Sinem Tok, Bahadır Bakırtaş, Bahtiyar Solak, Burak Arığ, Engin Birgin, Eralp Şenkardeşler, Eray Sakallıoğlu, Furkan Ünal, Kürşat Ergezen, Reşit Şamil Dedeoğlu, Samet Tantan, Zafer Pekdemir.

Yedek Üyeler;  Batuhan Seçgin, Evren Gül, Mehmet Nuralp Paker, Pelin Tantan.

 

1 Mart 2019 , Cuma Bu haber toplam 959 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU