Günün Tarihi:26 Ekim 2021

‘Topağaç için sözümüz söz’


Akyazı Topağaç Mahallesi muhtarlığına aday olduğunu açıklayan İsmail Başer (Hilmi oğlu) hizmet için göreve gelmek istediğini söyledi.

Amacının mahalleye hizmet etmek olduğunu ifade eden Başer projelerinin de hazır olduğunu ifade etti. Çoban ve diken parası adı altında mahalle sakinlerinden para alınmayacağını ifade eden vaatlerini şöyle sıraladı. “Meraya şebeke suyu hattı çektireceğiz. Elde edilen tüm gelirlerimiz Kur-an Kursumuza aktarılacak. Çok amaçlı tesis, futbol sahası ve kır düğün sahası yapılacak. Kanal kenarlarına da kamelyalar koyacağız, mahallenin giriş ve çıkışlarına da kamera sistemi takılacak. Sözümüz söz her bir vaadimizi yerine getireceğiz." Başer’in aza listesi ise şu isimlerden oluştu; Kazım Sofuoğlu, Arif İnci, Arif Gezer, Hakan Başer, Cevdet Gülmez, Musa Karaoğlan, Bayram Güzel. 

 

 

1 Mart 2019 , Cuma Bu haber toplam 778 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU