Günün Tarihi:13 Nisan 2021

Ekinciler Köyü halkı İstanbul’da buluştu


Sakarya il sınırındaki Bolu Göynük Ekinciler Köyü Çevre, Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Derneği geleneksel hale getirdiği buluşmayı İstanbul Pendik’te geniş katılımla gerçekleştirdi.

Yoğun katılım

Pendik Gülistan Cafe&Restaurant’daki buluşmaya baba ocağı Ekinciler Köyü olan AK Parti MKYK Üyesi Tuğba Işık Ercan, Pendik AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Pendik Belediye Başkan Yardımcısı İzzet Öztop, Tuzla eski Belediye Başkan Yardımcısı Bahaddin Özbuğutu, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Safa Üstün, Büyük Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yakup Yönten, Büyük Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Nilgün Yönten, İstanbul Göynüklüler Derneği  Başkanı Recep Demir, Bayrampaşa Milli Eğitim Müdürü Aziz Yeniyol ile Bolu, Sakarya, Kocaeli, İstanbul ve çevre illerde yaşayan Ekinciler Köyü sakinleri katıldı.

Şenlikler

Dernek Başkanı Mehmet Bilin, yaylada yapılan şenlikleri geleneksel hale getirdiklerini belirterek, “Köyün kullanımı için tenis masası ile cami çevresine parke taşı yaptık. Çanakkale, Bilecik, Söğüt ve Eskişehir gezileri düzenledik. Köyün simgesi olan Kuşaklı Kaya’nın turizme açılması için yol yapımı ve çevre düzenlemesini sürdürüyoruz.  Köye futbol sahası yapacağız. Hepinize katılımınızdan ötürü teşekkür ediyorum.

Tanıtım

AK Parti MKYK Üyesi Tuğba Işık Ercan’da yaptığı konuşmasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileterek bu tür faaliyetlerin Bolu Göynük  Ekinciler Köyü’nün tanıtım ve kalkınmasında önemli olduğunu belirterek, dernek yönetimi ile katılımcılara teşekkür etti

3 Mart 2019 , Pazar Bu haber toplam 968 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU