Günün Tarihi:19 Nisan 2021

‘İddialı projelerimiz var’


Ferizli’de, İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Serhat Çiçek ve Meclis üyesi adaylarının tanıtıldığı toplantıda konuşan İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Sakarya’da tüm ilçelerde ve Büyükşehir’de yaşam kalitesini artıracak iddialı projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

Yoğun katılım

İYİ Parti  Ferizli İlçe Başkanı Fatih Akgün’ün ev sahipliğindeki aday tanıtım toplantısına; İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Ferizli Belediye Başkanı Serhat Çiçek ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı. İlçe Başkanı Akgün, yaptığı kısa konuşmada Ferizli’de seçimi kazanarak, Ferizli’ye hak ettiği hizmetleri vermek istediklerini söyledi. Toplantıda, Meclis aday listesinde bulunan isimler tek tek anons edilerek tanıtıldı.

 Şehrin anahtarı

Büyükşehir Adayı Kolip, “Öncelikli olarak bütün ilçelerimizi birbirinden ayırt etmeden, her ilçeye kapalı yüzme havuzlu spor kompleksleri, gençlerimiz için spor ve kültürel alanların olduğu yaşam alanları yapacağız. Ferizli’ye alt katında otopark ve soğuk hava deposunun olduğu üstü kapalı Pazar yeri yapacağız. Ferizli’de ve Sakarya’nın her yerinde, halkımızın yaşam kalitesini artıracak projeleri hayata geçireceğiz. Şehrimizde açta açıkta kim varsa, hasta kim varsa, kimin yarası varsa, yaralarına merhem olacağız. Kimsesizlerin kimi olacağız. Burada bulunan tüm kardeşlerimiz ile bacılarımız ile her birimiz Ferizli, Büyükşehir Belediye Başkan adayıymış gibi çalışıp, 31 Mart’tan itibaren bu şehrin adaletle ve samimiyetle yönetimi için mücadele edeceğiz. Bize güvenip aday yapan sayın Genel Başkanımıza da ilçemizin ve şehrimizin anahtarını götüreceğiz.”

‘Hesabını sorarım’

Milletvekili Dikbayır, Ferizli’nin kendisinde ayrı bir yeri olduğunu belirterek; “Sizlerin büyük gayretleri ve çalışmalarıyla TBMM’nde Sakarya’nın sesi olmak için görev aldım. Şimdi bu görevimi yapmaya çalışıyorum. Şimdi önümüzde 31 Mart seçimleri var. Muhtarlarımızı, meclis üyelerimizi, ilçe Belediye başkanlarımızı ve Büyükşehir Belediye başkanlarımızı seçeceğiz. Genel Başkanımız Meral Akşener’in şöyle bir talimatı var. Benim önüme getirdiğiniz adaylar, yarın bizim yüzümüzü önümüze düşürürse, bunun hesabını sizden sorarım” dedi.

‘Gücümüzün arkasındayız’

Dikbayır, “Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Cihan Kolip başta olmak üzere, bütün adaylarımızın üzerlerinde toz zerresi dahi yoktur. Hiç kimse bir tanesi hakkında en ufak bir şey söyleyemez. Kişilikleri, kapasiteleri, dürüstlükleri ile Sakarya’yı adam gibi yönetecekler inşallah. Ben, partim ve genel başkanım sonuna kadar Ferizli Belediye Başkan adayımız Serhat Çiçek’in arkasındayız. Ferizli’nin neye ihtiyacı varsa, ne lazımsa bütün gücümüzle arkasındayız. Siz de onun arkasında durun, Ferizli’yi çok güzel şekilde yöneteceğine inanıyorum” dedi.

 

5 Mart 2019 , Salı Bu haber toplam 521 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU