Günün Tarihi:24 Haziran 2021

İlk ok Dağlı’dan


Taraklı Kaymakamlığı himayesinde Halk Eğitim Merkezi’nde, Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz'ın sunumuyla ‘Taraklı Tarihiyle Yeniden Buluşuyor, Oklar Hedefi Buluyor’ projesinin tanıtımı yapıldı. Proje açılışının ilk ok atışını Kaymakam Okan Dağlı yaptı.

Proje

Taraklı Kaymakamı Okan Dağlı kursun açılmasından duyduğu memnuniyeti belirterek, “Ecdat yadigarı Okçuluk sporunun nesilden nesile aktarılması gerekir. Bunun bilincinde hareket ederek çocuklarımıza iyi bir eğitim vermenin önemli büyüktür. Projede emeği geçen Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklerin çoğaltılması çocuklarımızın, gençlerimizin kişisel ve sosyal gelişimlerine olumlu etki edecektir” dedi.

Taraklılılara davet

İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz’da Halk Eğitim Merkezinde yetişkinlere de açılacak olan Geleneksel Okçuluk kursu kayıtları başlamış olup öğrencilerimize açılan kursumuz devam etmektedir. Tüm halkımız kursumuza davetlidir” dedi.

6 Mart 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 535 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU