Günün Tarihi:26 Şubat 2021

‘İYİ Parti yükselişe geçti’


İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Serdivan İlçe Başkanı Okan Çelebi ile birlikte, Serdivan Sosyete pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Anketler yükseliyor

Esnaf işlerin çok kötü olduğundan, vatandaşlar ise pahallıktan şikayet ettiler.  Milletvekili Ümit Dikbayır, ülkemizdeki beka sorununun mutfakta ve milletimizin hayatını devam ettirmesinde olduğunun herkesçe göründüğünü ifade ederek, “Devletin bekası diye bir şey uydurdular. Tutmadı. İYİ Parti anketlerde yükselmeye devam etti. Çünkü insanlarımız bekanın ne ile ilgili olduğunu çok iyi biliyor” diye konuştu.

 

Engelleyemiyorlar

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Cumhur ittifakının milletimizi bu sefer de “Terör örgütleri ile birlikte bir raya gelen ‘zillet ittifakı’ şeklinde bölmeye çalıştığını, milletimize hakaretler ettiğini belirterek, “Bu da ters tepki. Çünkü baktılar ki, terör örgütleri ile birlikte hareket ettikleri iftiralarını attıkları milletimizin oranları yüzde 65-70’lere ulaşmış. Şehit babalarını kendilerine oy vermedikleri için ‘Zillet ittifakı’ olarak nitelediler. Bu haksızlığı dile getiren İYİ Parti anketlerde yine yükselişe geçti” dedi. Dikbayır, genel başkanlarına, milletin yanında durduğu ve diktelere karşı dik durduğu için yapılan saldırıların kendiler için bir ‘paye’ olduğunu da vurguladı.

 

11 Mart 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 546 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU