Günün Tarihi:20 Ocak 2021

Aile Hekimlerinizi tanıyın!


Akyazı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Gülşah Yılmaz, Akyazılılara seslenerek; “ Sağlığınız bizim için çok önemli. Sağlığınızın korunması, erken teşhis ve tedavi için mutlaka aile hekiminize müracaat edin ve aile hekiminizi tanıyın” dedi.

Koruyucu sağlık hizmetleri, teşhis tedavi hizmetleri kapsamında aile hekimliğinin çok önemli olduğunun altını çizen Dr. Gülşah Yılmaz, aile hekimliklerinde gebe ve lohusa rutin muayene ve takibi, bebek ve çocuk rutin muayene ve takibi, aşılama ve bağışıklama hizmetleri, meme, rahim ağzı ve bağırsak kanserlerine yönelik tarama ve takipler, obezite takibi, hipertansiyon ve şeker hastalığı gibi kronik hastalıklarının tarama, takip ve tedavisi, üreme sağlığı hizmetleri, her türlü  sağlık sorunu için danışmanlık hizmetleri, yaşa özel muayene. Teşhis ve tedavi ile laboratuvar hizmetlerinin hiçbir ücret ödemeden alınabileceğini açıklamasına ekledi.   Dr. Gülşah Yılmaz, “Hastalıkta ve sağlıkta aile hekimleriniz daima yanınızda” diyerek herkese çağrıda bulundu.

 

13 Mart 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 497 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU