Günün Tarihi:30 Haziran 2022

Akyazı sorunlar raporu Bakan Pekcan’a verildi


Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)Başkan’ı Z. Şinasi Bayraktar, Ticaret Bakanlığı ve TOBB tarafından düzenlenen Bölgesel İstişare Toplantısına katıldı.

Ticaret Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Kocaeli Sanayi Odasının ev sahipliğinde 12 Bölge Oda ve Borsa Başkanları katıldı. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın Başkanlığında yürütülen toplantıda; Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Z. Şinasi Bayraktar  yer aldı. Toplantıda Akyazı’nın Ticareti ile ilgili sorunlarını rapor olarak sunarak Bakan Pekcan’a iletti. Ayrıca Bölgesel İstişare Toplantısı’nda  bölgesel sorunların paylaşımı ve Bakanlığa iletilmesinin ardından gündemde olan İstihdam Seferberliği sanayici ve  hakkında bilgilendirme yapıldı.

13 Mart 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 584 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU