Günün Tarihi:18 Nisan 2021

‘Oyları Soykan’a verin!’


AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu partisinin Akyazı Pazarköy ve Yeniköy Mahalleleri’nde düzenlediği seçim çalışmalarına katılarak Belediye Başkan adayı Bilal Soykan için oy istedi.

Kahvehane toplantısı

Akyazı Pazarköy ve Merkez Yeniköy Mahallesi’nde gerçekleştirilen kahvehane toplantılarında ilk konuşmalar AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile MHP İlçe Başkanı Ali Dertli tarafından yapıldı. Başkan adayı Soykan, “ Yüce Milletimizin bize verdiği destekleri boş çıkarmamak için gecen gündüz demeden ve canla başla sizlere hizmet için bu yarışın içindeyiz. Her gittiğimiz yerde projelerimizi tek tek anlatıyorum. Bu akşam da burada tekrarlamak istemiyorum aya şu kadarını söyleyeyim, olmayan terminalimizi, mezbahamızı, yapılamayan Yahyalı Sanayi sitesi bağlantı yolunu mutlaka yapıp siz değerli halkımızın hizmetine sunacağız.”

Oy istedi

Milletvekili Sofuoğlu, “ Ben bu güzel ilçemizde doğup büyüyen ve yetişen bir kardeşinizim. Bugün sizlerin oyları ile seçilmiş Milletvekiliniz olarak huzurlarınızdayım. Bilal Başkanımız için sizlerden oy talebinde bulunuyorum. AK Partimize vereceğiniz oylar gecesine gündüzüne katarak çalışan, Ülkemizin en ücra köşesini bile boş geçmeyen, güzel ülkemizi daha iyi yerlere taşımaya azimli ve kararlı, bu uğurda mücadele veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a güç verecektir. Bunu hiçbir zaman göz ardı etmeyin” dedi. Toplantı sonrası Soykan, Dedeler ve Madenler Mahallesi’nde vatandaşla bir araya geldi. Oy isteyen Soykan; projelerini anlatarak, mahalle halkının sorunlarını dinledi.

  

14 Mart 2019 , Perşembe Bu haber toplam 592 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU