Günün Tarihi:7 Temmuz 2020

Emniyetten ‘Kitap Kardeşliği’ projesi


Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından okullarda, “Kitap Kardeşliği” projesi başlatıldı.

Destek

Kaymakamlığın destekleri ile İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Pamukova’da bulunan ilkokullardaki öğrencilere yönelik “Kitap Kardeşliği” projesi başlatıldı. İlkokul 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf öğrencilerine yönelik başlatılan projede Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğü bayan polis ekipleri tarafından minik öğrencilere eğiti ve öğretici bilgilerin yer aldığı hikayeler görsel olarak anlatılarak eğitimlerine destek sağlanıyor.

Ertaylan Okulu

Pamukova Ertaylan ilkokulu 1’inci sınıf öğrencileri ile başlayan “Kitap Kardeşliği” projesinde minikler polis ablaları tarafından okunan hikayeleri neşe içerisinde dinledi ve okunan hikayeler hakkında sorular sorarak miniklerin gelişimleri sağlandı. Bu proje ile Emniyet Teşkilatı’nın sıcak yüzü ile tanışan miniklere polislik mesleğinin teşvikte sağlanarak kitap okumanın eğiti ve öğretici yanları bayan polisler tarafından öğretiliyor. Projenin tüm ilçe ilkokullarında yapılacağı belirtildi.

15 Mart 2019 , Cuma Bu haber toplam 408 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU