Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

Söğütlü ve Pamukova’nın ürünlerine yoğun ilgi


Kocaeli’de düzenlenen Doğu Marmara Tarım Fuarına (MARKA) katılan Söğütlü Belediyesi ve Pamukova Belediyesi’nin standındaki yöresel ürünler yoğun ilgi gördü.

Festivale davet

Doğu Marmara  Tarım Fuarı’nda; Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser ve Söğütlü Belediye Başkan Yardımcısı  Sami Aydın ise fırsat buldukça  Sakaryalı firmaları ziyaret ederek  bilgi aldı. Pamukova Belediye Başkanı Keser, “Pamukova ilçemizde yaptığımız Ayva Festivalimize katılan bir çok tarım aletlerini üreten firma kurum ve kuruluşları Kocaeli’nde düzenlenen Doğu Marmara fuarında  ziyaret ederek gelecek yılda yapılacak festivale davet ettik” dedi.

Geri dönüşler

 Söğütlü Belediye Başkan Yardımcısı Aydın ise,   “Söğütlü Belediyesi olarak çeşitli illerde  düzenlenen turizm ve tarım fuarlarına katılarak ilçemizde üretilen yöresel ürünlerimizin tanıtımlarını yapıyoruz. Sadece maliyetine  de satışlar yapıyoruz ve bu konularda ziyaretçilerimizden de olumlu  tepkiler alıyoruz. Bizlerde bu  memnuniyet karşısında çalışmalarımızda moral buluyoruz” dedi.     

17 Mart 2019 , Pazar Bu haber toplam 689 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU