Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Liselerarası dayanışmaya destek


Milli Birlik ve Düşünce Derneği(MBDD) Ortaöğretim Teşkilatı liselerarası dayanışmaya örnek olmak adına Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesine kırtasiye malzemeleri gönderdi.

Yapılan destekte yeni yapılan kütüphaneye kitap yardımlarının yanı sıra telli dosya, kağıt dosya, araç-gereç vs. takdim edildi. Liselerarası dayanışmanın artırılmasına yönelik yapılan yardımda MBDD Ortaöğretim Teşkilatı, “Kardeşlerimiz bizlere bir çağrı yaptı. Bizde duyarsız kalmayarak elimizden geleni ortaya koyduk, desteklerimizi takdim ettik. Liselerarası dayanışmaya öncülük etmek ve farkındalık yaratarak bir hareketi başlatmak için burada bulunuyoruz. Yaşıtlarımıza, kardeşlerimize elimizden geldiğince yardım etmeye çalıştık” dedi.

 

17 Mart 2019 , Pazar Bu haber toplam 589 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU