Günün Tarihi:25 Ekim 2020

Vali’den Güneşoğlu ziyareti


Vali Ahmet Hamdi Nayir, her hafta gerçekleştirdiği sanayi kuruluşları ziyaretleri kapsamında bu hafta Güneşoğlu Süt Ürünleri tesislerinde incelemelerde bulundu.

Bilgi aldı

Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli’nin de eşlik ettiği ziyarette Söğütlü İlçesi 3. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikanın Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Güneş, yönetim kurulu üyeleri Cihan Gökhan Güneş ve Aykut Gürkan Güneş ile çalışanlar tarafından karşılanan Vali Ahmet Hamdi Nayir,idari binada üretim faaliyetlerine dair genel bilgiler aldıktan sonra tesislere geçti.

 

Her gün büyüyen

Vali Ahmet Hamdi Nayir’i ağırlamaktan büyük onur duyduklarını belirten Muzaffer Güneş, 350 kişinin istihdam edildiği şirketin dünden bugüne gelişimi ve tarihçesini de anlattı.  Fabrikanın üretim tesislerinde incelemelerde bulunarak çalışanlara da kolaylıklar dileyen Vali Ahmet Hamdi Nayir, ekonomisi ile de her geçen gün büyüyen ve her alanda güçlenen bir İl haline geldiğimizi, Sakarya’mızda bulunan sanayi kuruluşlarımızın üretim ve istihdam alanında ilçelerimize de büyük katkıları olduğunu belirterek, bu anlamda ülke ekonomisinin de canlanması için büyük gayret gösteren tüm iş adamlarımızın her zaman destekçileri olacaklarını söyledi. 

19 Mart 2019 , Salı Bu haber toplam 603 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU