Günün Tarihi:28 Şubat 2021

‘İmarsız mahalle kalmayacak’


Adapazarı Evrenköy Mahallesi’nde vatandaşla buluşan İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Aydoğan Arslan, “Evrenköy’ün sorunlarını çözeceğiz. Bu bizim namus sözümüzdür. Ayrıca Adapazarı’nda 3 sene içinde imarı yapılmamış mahalle bırakmayacağız” dedi.

Sorunları biliyoruz

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan, İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Ahmet Şahindur Evrenköy Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda, mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Evrenköy’ün sorunlarını çok iyi bildiklerini ifade eden Kolip, “Bizler göreve gelirsek, Allah’ın izniyle, sizlerin hakkını kimseye gasp ettirmeden, adaletli ve hızlı bir şekilde, bu sorunu çözeceğimizi bilmenizi istiyoruz” deid.

Ret alıyoruz

Milletvekili Dikbayır ise vatandaşların sorunlarının çözümü için TBMM’ne verdikleri yüzlerce kanun teklifi veya araştırma önergesinin AKP ve MHP tarafından ret edildiğini belirterek, “Bize ne cevap veriyorlar biliyor musunuz? Nasıl olsa, ne yaparsak yapalım seçimi kazanıyoruz. Şapkayı koysak kazanıyoruz. 31 Mart’ta bu düşünceye bir ders vermemiz gerekiyor. Genel Başkanımızın ifadesi ile Hükümetin kulağını çekelim. Bu şekilde kendilerine çeki düzen versinler” dedi.

Evreköy’e merkez

Üreticiden-tüketiciye ve üreticiden-toptancıya direk satışların yapacağı büyük bir merkez kuracaklarını kaydeden Arslan, “Bu merkezi de sizin buraya, Evrenköy’e kuracağız. Bu sizleri, bütün köylerin merkezi haline getirecek. Buradaki sosyal hayatı da, ekonomik hayatı da müthiş derecede canlandıracaktır. Buranın imar problemini de çözmek gerekiyor. Bakın Adapazarı’ndaki 84 tane mahalleden 33 tanesinin imar problemi var. 33 tane mahallenin imar problemini 3 yıl içerisinde tamamlayacağız” dedi.

20 Mart 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 556 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU